Oficjalnie: Norman „Kaiser” Kaiser przedłużył umowę z MAD Lions!

Zeszłotygodniowe plotki znalazły swoje potwierdzenie - Norman "Kaiser" Kaiser przedłużył swój kontrakt z MAD Lions. Niemiec w ekipie "Lwów" zostanie do końca 2023 roku.

Chwilę po zakończeniu letniej części sezonu z obozu MAD Lions zaczęły dochodzić informacje o przedłużeniu umowy z niemieckim wspierającym – Normanem „Kaiser” Kaiserem. Ten rok „Lwy” mogą uznać zdecydowanie za udany – udało im się przerwać hegemonię G2 i Fnatic wygrywając oba splity w LEC oraz awansując na Worlds. Nic zatem dziwnego, że zdecydowano się na zatrzymanie jednego z filarów drużyny.

Zobacz również: Kiss „Vizicsacsi” Tamás zapowiedział powrót do profesjonalnej gry!

MAD Lions potwierdziło, że 22-latek przedłużył swój kontrakt do końca 2023 roku. Mistrzowie Europy nie są jednak jedynymi, którzy zdecydowali się na taki ruch. Nowe umowy ze swoimi gwiazdami podpisały dwie organizacje – G2 Esports z Rasmusem „Capsem” Wintherem oraz Rogue z Kacprem „Inspiredem” Słomą.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem