Oficjalnie: „NEEX” zastąpi „baddyegoG” w barwach Ballista Esports!

W przeciągu kilku godzin Ballista Esports poinformowała o odejściu Kamila „baddyG” Graniczki oraz o pozyskaniu Sebastiana "NEEX'a" Treli. 19-latek trafił do Team Finest.

Dzisiejszego poranka na profilach społecznościowych Ballisty znalazła się informacja o wypożyczeniu Kamila „baddyG” Graniczki do Team Finest. Odejście 19-latka było praktycznie pewne, gdyż sama organizacja poinformowała o zainteresowaniu jego osobą przez europejskie potęgi. Polaka przymierzano nawet do EXCEL, jednak finalnie brytyjska drużyna zdecydowała się na inne rozwiązanie. W Team Finest „baddyG” będzie występował razem z Michałem „MOLSIM” Łąckim.

Zobacz również: EXCEL zaprezentowało skład dywizji VALORANT z „davidp” na czele!

Miejsce Graniczki w szeregach Ballista Esports zajmie Sebastian „NEEX” Trela. 24-latek przez dłuższy czas był związany z Counter Strike: Global Offensive, jednak po premierze VALORANT zdecydował się na zmianę tytułu. Podczas przygody ze strzelanką od RIOT Games reprezentował barwy czeskiej organizacji Entropiq, z którego odszedł na początku 2021 roku. Od tego czasu pozostawał bez stałego zatrudnienia.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem