Oficjalnie: Nathan „NBK-” Schmitt przesunięty na ławkę rezerwowych

Plotki, które pojawiły się w tym tygodniu zostały potwierdzone. Nathan "NBK-" Schmitt został przesunięty na ławkę rezerwowych w OG i prawdopodobnie niebawem opuści organizację.

O odejściu Schmitta z OG zaczęło się mówić w tym tygodniu. Według plotek ostatnie wyniki drużyny rozpoczęły dyskusję na temat roszad w zespole. Początek roku w wykonaniu drużyny Mateusza „mantuu” Wilczewskiego nie należał do udanych. Ćwierćfinał cs_summit7, ostatnie miejsce w grupie podczas BLAST Premier Spring oraz porażka w dwóch meczach fazy grupowej IEM Katowice 2021 przelały czarę goryczy. W piątek wieczorem otrzymaliśmy oficjalne stanowisko organizacji o przesunięciu „NBK-” na ławkę rezerwowych. Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany.

Moja przygoda z OG dobiega końca. Przeszliśmy razem przez wiele, osiągnęliśmy pewien sukces, jednak nie znaleźliśmy porozumienia w sprawie utrzymania równej formy na najwyższym poziomie. Counter Strike był moim numerem 1 na liście priorytetów i tak pozostanie – pisze NBK- w poście pożegnalnym.

Zobacz również: IEM Katowice: Strefa CIS bawi się i dominuje! Będzie „wschodni” finał?

Przesunięcie na ławkę jest najprawdopodobniej równoznaczne z opuszczeniem organizacji. Na rezerwie Francuz pozostanie najpewniej do czasu znalezienia nowego zespołu. Nie wiadomo jeszcze, kto go zastąpi – pewne jest, że OG będzie chciało pozyskać zawodnika, który nie jest związany kontraktem z innym zespołem.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem