Oficjalnie: Mikołaj „mouz” Karolewski dołącza do HONORIS!

Kolejne zmiany w obozie HONORIS. Organizacja Filipa "NEO" Kubskiego i Wiktora "TaZa" Wojtasa poinformowała o pozyskaniu Mikołaja "mouza" Karolewskiego z Pompa Teamu.

Mimo zwycięstwa w ostatnim sezonie ESL Mistrzostw Polski HONORIS nie uniknęło zmian. Kilka dni temu organizacja „NEO” i „TaZa” poinformowała o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem, Robertem „mSr” Pieńkowskim oraz o pozyskaniu analityka w postaci Szymona „Nodsury’ego” Kościelniaka. Wczoraj dowiedzieliśmy się również o pozyskaniu Sebastiana „fr3nda” Kuśmierza z Pompa Team. Nie jest to jednak koniec transferów pomiędzy Pompą, a HONORIS.

Zobacz również: Sebastian „fr3nd” Kuśmierz nowym zawodnikiem HONORIS!

Niespełna miesiąc temu Karol „mouz” Karolewski podpisał kontrakt z Pompa Teamem, na który zapracował podczas wcześniejszych testów. Jego pobyt w zespole Szymona „IsAmU” Kasprzyka nie potrwał jednak długo – i to nie ze względu na słabą dyspozycję. Na wykup kontraktu zawodnika zdecydował się właśnie aktualny mistrz Polski. „mouz” razem z „TaZem” jedne barwy reprezentował przez blisko dwa lata (ARCY, Aristocracy, devils.one, Team Kinguin), więc obaj panowie doskonale się znają.

Transfer 25-latka najprawdopodobniej oznaczać będzie pewne pożegnania w HONORIS. Aktualnie w zespole jest aż siedmiu zawodników, więc niebawem możemy spodziewać się kolejnych komunikatów odnośnie składu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem