Oficjalnie: Miikka „suNny” Kemppi opuszcza szeregi ENCE!

W piątek świat esportu obiegła informacja o opuszczeniu ENCE przez "suNny'ego". Tym samym potwierdziły się plotki, o których głośno było pod koniec zeszłego roku.

Dni Kemppiego w ENCE były już praktycznie policzone. Organizacja zaczęła podejmować kroki ku stworzeniu nowego projektu podpisując kontrakt między innymi z Pawłem „Dychą” Dycha, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Sprout.

Zobacz również: IEM Katowice: Pierwszy dzień rozgrywek bez wielkich zaskoczeń

„suNny” stracił szanse na regularne występy stracił jeszcze w 2020 roku. Swoje ostatnie spotkanie w barwach fińskiej drużyny rozegrał na początku grudnia podczas DreamHack Masters Winter Europe 2020. Już wtedy wiadomo było, że Kemppi odejdzie z drużyny. Mówiło się o jego ewentualnym dołączeniu do GODSENT, które zostało wykupione przez skład FPX. Zespół zdecydował jednak, że woli grać z Chrisem „chrisJ” de Jongiem, który zakończył przygodę z mousesports pod koniec stycznia.

Miikka „suNny” Kemppi grał w koszulce ENCE od sierpnia 2019 roku. W tym czasie z zespołem zajął drugie miejsce na CS:GO Asia Championship oraz zakończył BLAST Premier: Spring European Showdown na pozycji 1-2. Na tym kończą się jego sukcesy w fińskiej organizacji.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem