Oficjalnie: Michał „snatchie” Rudzki wraca do x-kom AGO!

Wielka szufla na polskiej scenie CS:GO nabrała pełnego rozpędu. We wtorek x-kom AGO poinformowało, że po prawie 3-letniej przerwie do zespołu powraca Michał "snatchie" Rudzki.

Po ogłoszeniu przez Sprout zwolnienia Rudzkiego z kontraktu coraz głośniej mówiło się o jego powrocie do którejś z polskich ekip. Faworytem do pozyskania polskiego snajpera było oczywiście x-kom AGO, które po rozstaniu się z „GruBym”, „Sidneyem” i „DGL” poszukiwało nowych zawodników do składu. Ostatecznie włodarze „Jastrzębi” zdecydowali się na pozyskanie dobrze im znanego Michała „snatchiego” Rudzkiego.

Zobacz też: Dywizja CS:GO w Izako Boars z nowymi kontraktami!

W tej sytuacji możemy mówić o wielkim powrocie. „Snatchie” był zawodnikiem AGO do sierpnia 2018 roku – od tego czasu grał w barwach Virtus.pro oraz Sporut. Nie można ukrywać, że „Jastrzębie” największe sukcesy osiągały, kiedy w zespole grał właśnie Rudzki. Po blisko 3 latach powraca do zespołu, a na ten moment wiadomo, że najprawdopodobniej zagra z Damianem „Furlanem” Kisłowskim oraz Maciejem „F1kU” Miklasem. W aktywnym składzie pozostaje również Eryk „leman” Kocęba, jednak w szeregi AGO najprawdopodobniej dołączy Karol „Rallen” Rodowicz oraz Paweł „reatz” Jańczak.

https://twitter.com/xkomago/status/1348962953454882816

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem