Oficjalnie: Marcelo „coldzera” David nowym zawodnikiem Complexity!

Plotki na temat przyszłości Marcelo "coldzery" Davida zostały potwierdzone. Brazylijczyk został zaprezentowany jako nowy nabytek międzynarodowego składu Complexity.

Po kilkumiesięcznej przerwie niebawem na serwerze znów zobaczymy Marcelo „coldzerę” Davida. Przez prawie 100 dni Brazylijczyk zasiadał na ławce rezerwowych FaZe Clanu, ponieważ drużyna zdecydowała o przywróceniu do gry Olofa „olofmeistera” Gustafssona. „coldzera” pozostawał więc nieaktywny, jednak dziś oficjalnie potwierdziły się plotki na temat jego nowej drużyny.

Zobacz również: Ricardo „boltz” Prass z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

Utytułowany zawodnik z Ameryki Południowej został zaprezentowany jako nowy nabytek Complexity. W drużynie tymczasowo zajmie miejsce Kristiana „k0nfiga” Wienecke, który dochodzi do siebie po poważnej kontuzji złamania nadgarstka. Nie wiadomo jak długo potrwa przerwa Duńczyka, jednak pewne jest, że „coldzera” wspomoże COL w BLAST Premier Fall Groups 2021. Wiele wskazuje jednak na to, że nie będzie to jedyny turniej 26-latka w biało-granatowych barwach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem