Oficjalnie: Kylian Mbappé gwiazdą okładki FIFA 22!

W piątek EA Sports zaprezentowało okładkę nowej edycji FIFA. Zarówno na wersji standardowej, jak i Ultimate ujrzymy na niej reprezentanta Francji i piłkarza PSG - Kyliana Mbappé.

FIFA 21 powoli wymiera, więc EA Sports postanowiło odkryć kilka kart dotyczących nowej odsłony gry. W ostatnich dniach sporo mówiło się o ikonach, które pojawią się w kolejnej edycji, a wśród nich wymieniano Wayne’a Rooneya, Alfredo di Stefano czy… Jerzego Dudka! Dowiedzieliśmy się również, że w FIFA 22 zastosowane będzie tajemnicze „Hypermotion”.

Zobacz również: FIFA 21: Kolejna drużyna Summer Stars do trafienia w paczkach!

W piątek kanadyjskie studio zaprezentowało okładkę, a co za tym idzie – twarz kolejnej odsłony najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie. Kolejny rok z rzędu na okładce FIFY zobaczymy gwiazdę Paris Saint-Germain oraz reprezentacji Francji, Kyliana Mbappé. Dowiedzieliśmy się również, że gra dostępna będzie w dwóch, a nie trzech wersjach jak dotychczas. Będzie to wersja standardowa oraz Ultimate. Dodatkowo EA Sports podało datę premiery pierwszego zwiastuna, która przypada już na 11 lipca, czyli tę niedzielę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem