Oficjalnie: Kuba „Markoś” Markowski zawodnikiem Wisły All in!

Na ten transfer zanosiło się już od dłuższego czasu. W czwartek otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie - Kuba "Markoś" Markowski został zawodnikiem Wisły All in! Games Kraków.

Po odejściu Olka „hadesa” Miskiewicza w drużynie Wisły All in! Games wciąż brakowało jednego stałego zawodnika. „hades” po udanym czasie w zespole z Krakowa otrzymał szansę od ENCE, w którym zastąpił Aleksiego „allu” Jalliego. Jego miejsce w Wiśle tymczasowo zajął Kuba „Markoś” Markowski.

Zobacz również: „MICHU” bez trenera. „zews” opuszcza Evil Geniuses

Dobre wyniki zaowocowały jednak podpisaniem stałego kontraktu. W czwartek „Biała Gwiazda” poinformowała o podpisaniu kontraktu z Markowskim. Zespół razem z „Markosiem” wykręcił niezłe wyniki w Spring Sweet Spring 2 oraz ESEA Premier, więc nawiązanie trwałej współpracy nie może dziwić. Pierwotnie do Wisły przymierzano zawodnika Pompa Team – Sebastiana „fr3nd” Kuśmierza. Wszystko zmieniło się jednak przez możliwość pozyskania „Markosia”.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem