Oficjalnie: Jamie „keita” Hall odchodzi z Complexity

Zaskakująca informacja z obozu Complexity. "The Juggernaut" ogłosił, że dwuletnia współpraca z trenerem, Jamie "keitą" Hallem, została zakończona.

Ostatnie miesiące w wykonaniu Complexity nie należały do najlepszych. Drużyna Benjamina „blameF” Bremera wygrała jedynie 3. edycję Spring Sweet Spring, jednak w najważniejszych turniejach zawodzili. Podczas finałów BLAST udało im się przejść zaledwie jedną rundę, a w main evencie IEM Cologne nie wygrali ani jednego spotkania. Zadecydowano więc o zmianach. Dotknęły one sztab trenerski, a dokładniej głównego trenera – Jamiego „keitę” Hallema.

Mój czas w Complexity zakończył się. Dziękuję wszystkim w organizacji, a szczególnie graczom, z którym miałem pracowałem przez ostatnie dwa lata. Na ten moment rozważam wszystkie możliwości i nie mogę się już doczekać kolejnego etapu mojej kariery – pisze „keita” na swoim Twitterze.

Zobacz również: Aleksi „⁠allu⁠” Jalli zapowiedział powrót do profesjonalnej gry!

Hallem trafił do organizacji w czerwcu 2019 roku. Wcześniej również pracował dla „The Juggernauta” na stanowisku analityka (2018-2019). Największym sukcesem w roli szkoleniowca Complexity był triumf w europejskich finałach BLAST Premier Spring 2020.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem