Oficjalnie: Izako Boars rozstaje się ze swoim składem CS:GO

Wszystkie plotki na temat przyszłości dywizji CS:GO w Izako Boars potwierdzone. Organizacja Piotra "izaka" Skowyrskiego ogłosiła rozstanie z całym zespołem Counter Strike'a.

O przebudowie dywizji Counter Strike’a w Izako Boars mówiło się już od dłuższego czasu. O odejściu z organizacji na swoich mediach społecznościowych pisali już wszyscy zawodnicy, którzy poinformowali o poszukiwaniu nowego zespołu. Teraz głos w sprawie zabrała sama organizacja.

Dzisiaj kończy się pewien rozdział w naszej historii. Wraz z wygaśnięciem kontraktów watahę opuszczają nasi zawodnicy CS:GO. Najbliższy okres będzie czasem restrukturyzacji całej organizacji. Dziękujemy za wszystkie wspaniałe chwile, uśmiech, który wywoływaliście na twarzach fanów, poświęcenie oraz za walkę na serwerze. Trzymamy kciuki, abyście szybko odnaleźli nowy dom – czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez iBoars.

Zobacz również: Valdemar „valde” Bjørn Vangså znalazł się na celowniku Evil Geniuses

Przypomnijmy, że barwy popularnych „Dzików” reprezentował „byali”, „Enzo”, „Vegi”, „STOMP” i „TOAO”. Za wyniki drużyny odpowiedzialny był Bartosz „Hyper” Wolny. Warto jednak zaznaczyć, że Izako Boars pożegnało tylko zawodników – może to oznaczać, że „Hyper” wciąż będzie pełnił rolę szkoleniowca i zbuduje nowy skład iBoars.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem