Oficjalnie Fame MMA 6 bez publiczności!?

Jest nowa decyzja władz Fame MMA odnośnie gali Fame MMA 6. Impreza polskich freak fighterów odbędzie się zgodnie z planem! W związku z wprowadzeniem zakazu organizacji imprez masowych w Polsce w tej imprezie prawdopodobnie nie będzie uczestniczyła publiczność. Wszystkie walki będzie można obejrzeć wyłącznie w Internecie. Sytuacja zmienia się bardzo szybko. W poprzednim artykule pisaliśmy

Jest nowa decyzja władz Fame MMA odnośnie gali Fame MMA 6. Impreza polskich freak fighterów odbędzie się zgodnie z planem! W związku z wprowadzeniem zakazu organizacji imprez masowych w Polsce w tej imprezie prawdopodobnie nie będzie uczestniczyła publiczność. Wszystkie walki będzie można obejrzeć wyłącznie w Internecie.

Sytuacja zmienia się bardzo szybko. W poprzednim artykule pisaliśmy o tym, że organizatorzy gali Fame MMA w związku z koronawirusem nie wycofają się z organizacji najbliższej imprezy i widzowie będą mogli wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jednak decyzja ta została zmieniona!

Koronawirus – wprowadzony zakaz i co dalej?

Do gali Fame MMA 6 pozostały niecałe 3 tygodnie. Organizatorzy muszą jednak na bieżąco dostosowywać się do sytuacji. Obecnie przygotowują się do rozmowy z wojewodą śląskim. To on zdecyduje, czy wyda zgodę na przeprowadzenie gali bez udziału publiczności. Organizatorzy Fame MMA są na to zdecydowani. Wiadomości na ten temat będziemy przekazywać na bieżąco.

Na swoim profilu społecznościowym organizator poinformował, że przypadku przeprowadzenia imprezy bez udziału publiczności, wszystkie osoby które zakupiły bilet na galę otrzymają zwrot pieniędzy.

Gdzie obejrzeć galę Fame MMA 6?

Każdy wielbiciel Fame MMA może wykupić dostęp do Fame MMA PPV. Cena to 19,99 zł.Tylko tam możesz legalnie obejrzeć transmisję z imprezy, która odbędzie się 28 marca 2020 r. w Częstochowie. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00 . Sądzimy, że oglądalność walk za pośrednictwem platformy PPV będzie tym razem rekordowa! Oglądaj galę i obstawiaj zakłady bukmacherskie u internetowego bukmachera LV BET.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem