Oficjalnie: FalleN nowym zawodnikiem Team Liquid!

Plotki, które pojawiły się w grudniu potwierdzone. Lukę po Russelu "Twitzz" Van Dulkenie w zespole Team Liquid uzupełnia doświadczony Brazylijczyk - Gabriel "FalleN" Toledo.

O dołączeniu brazylijskiego zawodnika – Gabriela „FalleN’a” Toledo – do Team Liquid mówiło się już w zeszłym miesiącu. 29-latek miał wypełnić lukę po Russelu „Twitzz” Van Dulkenie, który pod koniec zeszłego roku ogłosił, że odchodzi z zespołu. Teraz już wszystko jest jasne – „FalleN” został już zaprezentowany jako nowy zawodnik TL.

Zobacz również: Robin „flusha” Rönnquist odsunięty od składu Fnatic!

Gabriela „FalleN’a” Toledo nie trzeba przedstawiać fanom światowego Counter Strike’a. Brazylijczyk w swojej karierze reprezentował barwy takich zespołów jak Luminosity, SK Gaming czy MiBR. „FalleN” jest dwukrotnym zwycięzcą Majora. Szacuje się, że podczas kariery zarobił w turniejach ponad milion dolarów. W ostatnim czasie nie wygrał jednak nic, a transfer do Liquid wydaje się być świetną okazją do rozwoju jego kariery.

Pierwsza szansa na sprawdzenie nowego nabytku Liquid już niebawem, gdyż w drugiej połowie miesiąca powrócą zmagania w najważniejszych turniejach.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem