Oficjalnie: Dominik „GruBy” Świderski opuszcza x-kom AGO!

Rozpoczynają się zapowiedziane zmiany w zespole x-kom AGO. Po ponad trzech latach Dominik "GruBy" Świderski opuszcza drużynę "Jastrzębi".

Zmiany w AGO były praktycznie nieuniknione. Po wielu roszadach zespół nie był w najlepszej kondycji, a jak wiadomo, „Jastrzębie” mierzą wysoko. W trakcie roku na ławkę rezerwowych przesunięto Miłosza „mhL” Knasiaka, do składu wskoczył Brajan „DGL” Lemecha oraz Eryk „leman” Kocęba. Drużyna zawodziła, więc organizacja zdecydowała się na radykalne zmiany – z zespołem pożegnał się Dominik „GruBy” Świderski.

Zobacz również: Wielkie zmiany w AGO – Rallen, snatchie i reatz dołączą do zespołu?!

Świderski w barwach x-kom AGO występował od połowy 2017 roku i przez ten czas tworzył duet z Damianem „Furlanem” Kisłowskim. Przez organizację przewinęło się kilkunastu zawodników, jednak ta dwójka pozostawała nieruszona. „Grubego” do odejścia nie przekonała nawet oferta z Virtus.pro. Przyszedł jednak czas na zakończenie współpracy. Świderski poszukuje nowych wyzwań. Nie przestaje trenować i najprawdopodobniej pozostanie przy tytule od Valve.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem