Odpał wieczoru. Eric Cantona zaszokował widownię swoim wystąpieniem!

Zgromadzeni na czwartkowym losowaniu grup Ligi Mistrzów w Monaco nie mogli narzekać na brak wrażeń. Slavia Praga wylosowała Barcelonę, Inter i Dortmund. Ciekawie trafili również Polacy, choćby Grzegorz Krychowiak, którego czeka starcie Cristiano Ronaldo i Diego Simeone. Mieliśmy CR7 i Leo Messiego siedzących ramię w ramię na gali. Ale, szczerze, to wszystko nic... Absolutnym hitem wieczoru i tak zostało wystąpienie francuskiej legendy futbolu - Erica Cantony.

Zdarzenie było dość… Szukamy dobrego słowa. Nietypowe. Oryginalne. Dalej się nie będziemy zapędzać, wystarczy, że zrobił to Eric. Gdy były gwiazdor Manchesteru United został zaproszony na scenę, pierwsze podejrzenie wzbudził już jego wygląd. Prezentował się jak żywcem wyciągnięty z jakiejś francuskiej winnicy. Luźna czerwona koszula, okularki, beret, charakterystyczny zarost. Całkowity casual, względem pięknych pań i panów ubranych w garnitury i suknie.

https://twitter.com/natashaturk/status/1167186782678605824?s=20

Mniejsza jednak o wygląd, bo najciekawsze miało dopiero nastąpić. Eric Cantona przemówił. Przemówił jak filozof, wizjoner. Zostawił nas z tak głęboką myślą, że Ronaldo i Messi aż się niespokojnie poruszyli w fotelach, a prowadzący galę z niepokojem czekali, co się wydarzy. Otóż zdaniem Cantony już niebawem nauka będzie w stanie nie tylko zwolnić proces starzenia komórek, ale doprowadzić do tego, że staniemy się nieśmiertelni. Ludzie będą ginąć wyłącznie w wypadkach i wojnach, choć tych drugich będzie więcej niż dzisiaj.

Abstrahując od przedstawionej koncepcji, tego kto się z nią zgadza, kto uważa za bzdurę, był to tak zaskakujący performance, tak inny od całej koncepcji wieczoru, że wywołał wyłącznie konsternację. Być może taki właśnie był cel, nie można wykluczyć. Słowa Cantony obiegły świat, czego jesteśmy najlepszym przykładem. Niemniej min zgromadzonych… Nie oddamy słowami.

Sami póki co wolelibyśmy pozostać przy wersji, że mamy nadzieję, iż kilku piłkarzy zapewni sobie nieśmiertelność, ale sportową, dzięki wspaniałym występom w czakającej nas edycji rozgrywek.

Płacisz tylko 1/2 podatku
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.