Odoamne: „Byłem zwodzony, że kontrakt zostanie przedłużony”

Ciekawe informacje wprost od Andreia "Odoamne" Pascu. Zawodnik zdradził, iż wcale nie chciał opuszczać Rogue i był zwodzony nowym kontraktem, który finalnie nie został nawet zaproponowany.

Andrei „Odoamne” Pascu to jeden z najbardziej rozpoznawalnych toplanerów na europejskiej scenie League of Legends. Rumuński zawodnik reprezentował barwy takich formacji jak Schalke 04 Esports, Splyce, H2K Gaming, a w ostatnich dwóch sezonach mogliśmy oglądać go jako gracza Rogue. W tym sezonie zmienił on jednak klub i dołączył do EXCEL. Sam 28-latek zdradził kulisy swoich przenosin do brytyjskiej organizacji.

Zobacz również: Kikis zdecydował się na transfer do ligi włoskiej!

Okazuje się, że „Odoamne” wcale nie chciał opuszczać ekipy „Łotrzyków”, z którą świętował największe osiągnięcia w całej swojej karierze. Rozeszło się jednak o kontrakt zawodnika. Umowa Rumuna obowiązywała do końca listopada 2022 roku i nie została przedłużona, co pozwoliło mu na transfer jako wolny agent. Problem jednak w tym, że Pascu chciał swoją umowę przedłużyć, a Rogue (które teraz przekształciło się w KOI) zwodziło go obiecując przedstawienie propozycji kontynuowania współpracy. Dodatkowo menadżerowie zespołu odradzali innym ekipom rozmowy z zawodnikiem bo ten miał… zakończyć karierę, o czym sam nawet nie wiedział.

Byłem rozczarowany wiedząc, jak to się skończyło. Przez cały rok byłem zwodzony, że będę pierwszym wyborem zespołu i kontrakt zostanie przedłużony. Osoba odpowiedzialna za ten ruch mówiła na początku wiosennego splitu innym drużynom, że te nie powinny się ze mną kontaktować, bo planuję pod koniec roku przejść na emeryturę – powiedział „Odoamne”.
Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem