„Ocelote” potwierdza – trzech graczy G2 na sprzedaż!

Tej zimy szykuje się potężna przebudowa w szeregach G2 Esports. Prezes organizacji potwierdził, że z zespołem pożegna się aż trzech zawodników oraz sztab trenerski.

Tego sezonu sekcja League of Legends w G2 Esports nie może uznać za udany. Mimo głośnego transferu Martina „Rekklesa” Larssona, który zastąpił Lukę „Perkza” Perkovicia, w drużynie coś po prostu nie zagrało. Nie dość, że „Samuraje” zostali strąceni z europejskiego tronu, to po raz pierwszy od kilku lat nie biorą udziału w mistrzostwach świata. Słabe wyniki formacji Marcina „Jankosa” Jankowskiego zmusiły zarząd do gruntownej przebudowy.

Zobacz również: Ogromne osłabienie Fnatic na chwilę przed startem Worlds!

Kilkanaście dni temu sieć obiegły plotki o ewentualnym rozstaniu z kilkoma zawodnikami. W tym gronie wymieniano „Rekklesa”, „Wundera” i „Mykixa”. Dodatkowo z zespołem miał pożegnać się również cały sztab trenerski z „Grabbzem” na czele. CEO organizacji, „Ocelote”, na swoim profilu na Twitterze poinformował, że G2 przejdzie przez gruntowną przebudowę. Plotki zostały potwierdzone, a wcześniej wspomniana trójka oraz szkoleniowcy odejdą z drużyny. Skład na nadchodzący sezon będzie więc budowany wokół Marcina „Jankosa” Jankowskiego oraz Rasmusa „Capsa” Borregaard Winthera.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem