Obstawianie meczów LOL – League of Legends

Legendarna gra, która wciąż bije rekordy popularności na całym świecie. League of Legends, bo o niej mowa, to dziś dyscyplina sportowa, w której udział biorą najlepsi zawodnicy. Wyniki zaś można typować w zakładach bukmacherskich. Obstawianie meczy LOL możliwe jest w serwisie internetowym LV Bet. U tego bukmachera znajdziesz atrakcyjne rynki oraz kursy. Zobacz, jak obstawiać

Legendarna gra, która wciąż bije rekordy popularności na całym świecie. League of Legends, bo o niej mowa, to dziś dyscyplina sportowa, w której udział biorą najlepsi zawodnicy. Wyniki zaś można typować w zakładach bukmacherskich. Obstawianie meczy LOL możliwe jest w serwisie internetowym LV Bet. U tego bukmachera znajdziesz atrakcyjne rynki oraz kursy. Zobacz, jak obstawiać League of Legends. 

LV Bet to legalny bukmacher, który oferuje zakłady bukmacherskie tylko zgodne z prawem. Wśród nich otrzymasz możliwość typowania gry LoL. Sprawdzaj jego ofertę regularnie, bo w związku z  epidemią koronawirusa i obecną sytuacją na świecie może się ona bardzo szybko zmieniać.

LoL – co znaczy ten skrót?

LoL to nic innego, jak League of Legends. Na rynku od 2009 r., zaś od 2012 r. – jest oficjalną dyscypliną sportową. Od lat uprawiają ją najlepsi zawodnicy e-sportowi, z roku na rok przyciąga też coraz większą widownię. Najważniejsze turnieje na świecie to nie tylko popis umiejętności, ale także wielkie show!

Co musisz wiedzieć o League of Legends, czyli jak grać w LOL?

Podczas meczu LOL spotykają się ze sobą dwie drużyny. Każda z nich składa się z 5 zawodników. Ci wybierają swoich bohaterów. Do wyboru mają aż 140 postaci, a każda z nich ma inne umiejętności. To obrońcy, wojownicy, magowie, zabójcy, strzelcy oraz wspierający. Uzupełniają się nawzajem i starają szybko dojść do celu, czyli do przeciwnika. Im dłużej trwa rozgrywka tym więcej siły ma każdy bohater. Postacie przechodzą na wyższe poziomy i zbierają złoto niezbędne do zakupów. Każda z drużyn posiada swoją bazę, czyli Nexus. Bazy są położone po dwóch stronach mapy, a prowadzą do nich specjalne ścieżki z wieżami i inhibitorami. Spotkasz na nich też stwory i superstwory, w tym barona – najpotężniejszego ze smoków.  Dlaczego musisz poznać podstawowe zasady gry League of Legends? Bo to zazwyczaj takich szczegółów dotyczą zakłady specjalne na LoL, które dostaniesz w LV Bet.

Gdzie i jak obstawiać League of Legends?

Serwis internetowy LV Bet na pewno będzie świetnym wyborem! Na każde wydarzenie otrzymasz kilkadziesiąt różnych rynków oraz znajdziesz atrakcyjne kursy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie w LV BET są zgodne z obowiązującym prawem,  możesz więc korzystać z nich bez ograniczeń.

Jakie zakłady znajdziesz w ofercie bukmachera? League of Legends w zakładach bukmacherskich LV BET oferuje bardzo szeroki wybór zakładów specjalnych, których nie dostaniesz w innych dyscyplinach sportowych. Przykładem może być zakład na pierwszą krew czy pierwszy rodzaj smoka, który pojawi się w meczu. Na pewno będziesz mógł typować zwycięzcę turnieju oraz zwycięzcę meczy. Będziesz mógł też wskazać drużynę, która pierwsza zniszczy wieżę, albo zawodnika, który zabije barona. Mało doświadczeni gracze bez problemu mogą też obstawiać najlepszego zawodnika rozgrywek.

Do obstawiania zakładów na LOL warto się przygotować. Dzięki temu masz szansę zostać skutecznym typerem. Pamiętaj, że obstawianie meczy LOL nie jest łatwe nawet dla doświadczonych typerów. League of Legends charakteryzuje się bardzo dużą zmiennością. Sytuacja podczas rozgrywki zmienia się dynamicznie, a to ma wpływ na to co dzieje się na mapie oraz na wynik całego meczu.

Znajomość podstawowych zasad gry to konieczność. Poznaj drużyny i ich poszczególnych graczy. Przeanalizuj wcześniejsze występy i statystyki meczowe. Odpowiednio wyciągnięte wnioski pozwolą na zminimalizowanie ponoszonego ryzyka.

Kiedy odbędą się najważniejsze turnieje LOL 2020?

Tego nie wiadomo. Na początku sezonu gracze i kibice byli przekonani, że tegoroczny finał Mistrzostw Świata LOL 2020 odbędzie się w chińskim Szanghaju. Obecnie nie jest to takie pewne. W związku z epidemią koronawirusa praktycznie wszystkie rozgrywki sportowe w Europie, a także na świecie, zostały zawieszone. Najlepsze ligi LoL, czyli chińskie LPL (League of Legends Pro League) oraz LDL (League of Legends Development League) ostatnie mecze rozegrały w styczniu.

Pojawił się też nowy termin rozpoczęcia rozgrywek w ramach Mid-Season Invitational League of Legends. Tradycyjnie był to maj, a obecnie rozgrywki zaplanowano na lipiec. Inauguracja miałaby miejsce w piątek 3 lipca, a ostatnie mecze odbyłyby się w niedzielę 19 lipca. Czy tak się stanie? Tego nie wiadomo, bo nikt nie jest w stanie przewidzieć dalszych wydarzeń. Możesz jednak mieć pewność, że te i inne turnieje na LoL na pewno będziesz mógł typować w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem