Obstawianie meczy aplikacja

25.11.2021
Obstawianie zakładów bukmacherskich w aplikacji mobilnej cieszy się coraz większą popularnością wśród graczy. Życie w pośpiechu nie sprzyja spokojnemu typowaniu zakładów przed komputerem. Tymczasem obstawianie meczy jest możliwe w dowolnym momencie i czasu. Podróżujesz autobusem? Spędzasz czas ze znajomymi na oglądaniu meczu? A może po prostu masz kilka minut na poranną sesję ze smartfonem? To

Obstawianie zakładów bukmacherskich w aplikacji mobilnej cieszy się coraz większą popularnością wśród graczy. Życie w pośpiechu nie sprzyja spokojnemu typowaniu zakładów przed komputerem. Tymczasem obstawianie meczy jest możliwe w dowolnym momencie i czasu. Podróżujesz autobusem? Spędzasz czas ze znajomymi na oglądaniu meczu? A może po prostu masz kilka minut na poranną sesję ze smartfonem? To dobry moment, aby postawić ciekawy kupon na dziś.

Aplikacja mobilna to standard w ofercie nowoczesnego bukmachera. Firmy bukmacherskie dostrzegają zmieniające się trendy i widzą, że coraz więcej osób wybiera taką właśnie formę typowania wyników wydarzeń sportowych. To sprawia, że możemy liczyć na bogaty wybór nowoczesnych i dopracowanych aplikacji, które dodatkowo stawiają nacisk na bezpieczeństwo oraz oszczędzanie energii telefonu w trakcie pracy. Dobra aplikacja do obstawiania meczy oferuje nam te same możliwości, co pełnoprawny serwis, tyle tylko, że wszystkie opcje są tutaj dostępne w bardziej kompaktowej i prostej formie. Szukasz bukmachera pod kątem aplikacji mobilnej? W tym artykule omówimy najpopularniejsze aplikacje bukmacherskie oraz ich wszechstronne możliwości.

Aplikacje bukmacherskie – nowa odsłona zakładów sportowych

W natłoku codziennych zajęć często nie mamy czasu na to, aby spokojnie usiąść przed komputerem czy laptopem, aby skupić się na obstawianiu zakładów. Być może znasz sytuacje, w których przez cały dzień planujesz obstawić wieczorny mecz lub galę sportów walki, a koniec końcu i tak nie masz czasu i musisz to zrobić niemal przed samym rozpoczęciem wydarzenia, gdy w gronie kumpli przygotowujecie się na sportowe emocje. W takich sytuacjach aplikacja bukmacherska jest po prostu nieoceniona. Obstawianie meczy jest zatem świetną opcją dla zabieganych osób, które w trakcie dnia mają jedynie kilkuminutowe okienka na posiedzenie ze smartfonem.

W ostatnich kilku latach aplikacje bukmacherskie zostały mocno dopracowane i rozwinięte. Wyszukiwanie interesujących nas wydarzeń jest bardzo intuicyjne i przyjemne, podobnie zresztą jak cały proces budowania kuponów. Do tego dochodzą liczne promocje i bonusy, dzięki którym obstawianie meczy jest dużo przyjemniejsze. Możemy zakładać, że w kolejnych latach tendencja ta będzie postępować – coraz większa liczba graczy będzie obstawiała zakłady wyłącznie w aplikacji, nie korzystając z serwisów bukmacherskich. Być może w kolejnych latach pojawią się całkowicie mobilni bukmacherzy, którzy zrezygnują z serwisów?

Jakie możliwości otwiera przed nami aplikacja bukmacherska?

Obstawianie zakładów bukmacherskich w aplikacji mobilnej jest bardzo wygodne za sprawą wszechstronnych możliwości, które są takie same, jak w przypadku pełnoprawnego serwisu bukmacherskiego. Opcje w aplikacji są po prostu dostępne w bardziej kompaktowej i przystępnej formie, tak aby zapewnić prostą oraz intuicyjną obsługę. Obstawianie meczy to oczywiście podstawowa funkcjonalność. Co jeszcze możemy zrobić z poziomu aplikacji bukmacherskiej?

Rejestracja konta i weryfikacja w aplikacji

Niezależnie od tego, czy obstawiasz zakłady bukmacherskie w aplikacji mobilnej, czy też w serwisie bukmacherskim, pierwszym krokiem zawsze jest zarejestrowanie konta. Proces rejestracji można przejść także z poziomu aplikacji mobilnej. Wystarczy uzupełnić wymagane informacje i zaakceptować regulamin. Pamiętaj, że w rankingu bukmacherów dostępnym w serwisie ŁączyNasPasja możesz znaleźć aktualne kody promocyjne do legalnych bukmacherów w naszym kraju. Wykorzystując taki kod bonusowy możesz zapewnić sobie atrakcyjny bonus, dzięki czemu, obstawianie pierwszych zakładów w aplikacji będzie dużo przyjemniejsze i satysfakcjonujące.

Kolejnym krokiem jest weryfikacja konta. Tylko zweryfikowani gracze mogą obstawiać zakłady bez limitu oraz realizować wypłaty ze swojego konta. Warto zatem jak najszybciej domknąć ten proces, aby później skupić się już wyłącznie na obstawianiu zakładów bukmacherskich. Proces weryfikacji jest bardzo prosty: wystarczy jedynie zrobić wyraźne zdjęcia obu stronom dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości, a następnie załączyć te zdjęcia w ustawieniach konta. W przypadku większości bukmacherów, weryfikacja konta następuje w przeciągu kilkunastu minut.

Szybkie i wygodne płatności

Kolejną istotną kwestią jest to, że aplikacje bukmacherskie obsługują ekspresowe płatności, co oczywiście umożliwia nam zrealizowanie depozytu, a także zlecenie wypłaty. Jeśli chodzi o wpłacanie środków, klienci mogą wykorzystać ekspresowe przelewy bankowe, płatności kartą, płatności mobilne BLIK, a także wpłaty z portfeli elektronicznych (ta ostatnia opcja jest dostępna tylko u niektórych bukmacherów). Minimalna kwota depozytu zaczyna się już od kilku złotych, dzięki czemu obstawianie meczy można rozpocząć od najmniejszych stawek.

Co szczególnie ważne, coraz większa liczba legalnych bukmacherów obsługuje również ekspresowe wypłaty z konta. Są one realizowane tak samo, jak szybkie przelewy bankowe przy wpłacaniu środków. Jedynym warunkiem jest tak naprawdę posiadanie rachunku bankowego w jednym z banków obsługiwanych przez platformę pośredniczącą przy przelewach. Tak czy inaczej, zlecając wypłatę u wielu bukmacherów możemy oczekiwać tego, że środki zostaną zaksięgowane na rachunku bankowym w przeciągu zaledwie kilku minut.

Obstawianie meczy w aplikacji bukmacherskiej

Najważniejszą kwestią jest oczywiście obstawianie meczy. Za sprawą przemyślanej i prostej nawigacji gracze bez trudu mogą wybrać interesujące dyscypliny sportu oraz konkretne wydarzenia. Z poziomu aplikacji można oczywiście obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, sporty wirtualne, jak również zakłady na gry karciane. Obstawianie meczy oferuje nam, podobnie jak serwis, zakłady single, zakłady ako, jak również zakłady systemowe.

Aby obstawić zakład w aplikacji, wystarczy wybrać interesującą dyscyplinę i wydarzenie, a następnie kliknąć w kursy przypisane do wyników, które typujemy. Jeśli chcesz obstawić zakład AKO, najpierw zaznacz wszystkie kursy, które mają się znaleźć na kuponie. Gdy już to zrobisz, przejdź do sekcji kuponu i sprawdź wszystkie zdarzenia. Jeśli niektóre z nich znalazły się tutaj przez pomyłkę lub zmieniłeś zdanie, możesz je bez trudu usunąć. Teraz pozostaje jedynie wybrać stawkę zakładu i potwierdzić kupon. W aplikacji można oczywiście sprawdzić historię obstawionych zakładów.

Ciekawe bonusy i promocje w aplikacji mobilnej

Z poziomu aplikacji mobilnej można również korzystać z licznych promocji oraz bonusów. Mało tego, niektórzy bukmacherzy mają nawet specjalne promocje stworzone dla klientów korzystających z aplikacji. Jeśli wykorzystujesz apkę do zarejestrowania konta, możesz oczywiście odebrać bonus powitalny, który zaoferuje Ci dodatkowy zastrzyk środków potrzebnych do satysfakcjonującego obstawiania zakładów sportowych. Sporym plusem są programy lojalnościowe, z którymi spotkamy się u wielu bukmacherów. W ramach takiego programu, gracze mogą oczywiście zbierać punkty za obstawione zakłady, a następnie wymieniać je na cenne nagrody.

Dodatkowe funkcje na aplikacji bukmacherskiej

Nowoczesne aplikacje bukmacherskie oddają do dyspozycji graczy innowacyjne funkcje, które mają sprawić, że obstawianie zakładów stanie się jeszcze przyjemniejsze. Absolutną podstawą jest funkcja Cash Out, w ramach której gracze mogą zamknąć zakład przed czasem, odbierając mniejszą, ale za to pewną wygraną. Dużym zainteresowaniem ze strony graczy cieszą również te aplikacje, w których po wniesieniu zakładu można oglądać transmisje niektórych wydarzeń sportowych na żywo. Jeśli chodzi o zabezpieczenia aplikacji, cennym udogodnieniem jest możliwość zabezpieczenia odciskiem palca, co pozwoli nam na szybki dostęp do aplikacji w dowolnym momencie. Jak już mówiliśmy, w ostatnich latach aplikacje bukmacherskie zostały mocno rozwinięte i wzbogacone o nowe funkcje.

Co jest potrzebne, aby obstawiać zakłady z aplikacji?

Czy istnieją specjalne warunki techniczne, które musi spełniać nasz telefon, aby obstawianie meczy było możliwe? Istnieje kilka podstawowych wymogów. Przede wszystkim minimalne wymagania musi spełniać system operacyjny. Na stronie bukmachera można sprawdzić, dla jakich urządzeń odpowiednia jest aplikacja. Zdecydowana większość kilkuletnich telefonów oraz wszystkie nowe smartfony obsługują wersję oprogramowania wymaganą do zainstalowania aplikacji. Tutaj należy zwrócić uwagę na system operacyjny: iOS lub Android.

Kolejnym wymogiem jest oczywiście stały dostęp do Internetu. Podstawowe funkcji aplikacji nie pobierają dużej ilości danych, ale jeśli interesują Cię sporty wirtualne, zakłady na gry karciane czy oglądanie transmisji na żywo, wówczas musisz liczyć się z tym, że transmisja danych będzie wysoka. W związku z tym należy zadbać o pakiet Internetu dostosowany do naszych potrzeb. I to w zasadzie wszystko. Reasumując, aplikacja do obstawiania meczy wymaga od nas dwóch rzeczy: stosunkowo nowoczesnego telefonu oraz odpowiedniego pakietu Internetu.

Obstawianie meczy aplikacja – jak postawić zakład?

Obstawianie zakładów w aplikacji jest bardzo proste. Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór wydarzeń sportowych lub sportów elektronicznych, które chcemy obstawić. W tym celu należy wybrać dyscyplinę, a następnie konkretne rozgrywki, co pozwoli nam przejść do kursów bukmacherskich. Teraz wystarczy kliknąć w te kursy, które odpowiadają typowanym przez nas wynikom. Zostaną one dodane do kuponu. Sekcja kuponu znajduje się zazwyczaj na samym dole ekranu. Podobnie zresztą wygląda obstawianie zakładów na żywo.

Teraz pozostaje nam sformułować kupon. Jeśli dodaliśmy do niego kilka zdarzeń, wówczas możemy obstawić zakład AKO lub zakład systemowy. W sekcji kuponu możemy swobodnie ustawiać selekcje oraz usuwać zdarzenia, z których zrezygnujemy. Gdy Twój kupon jest już gotowy, wybierz stawkę zakładu. Jak doskonale wiadomo, ewentualna wygrana z kuponu jest obliczana na podstawie wzoru: Stawka zakładu (pomniejszona o 12% podatku od stawki) x kurs całkowity. W każdej chwili możesz przejść do historii kuponów, aby sprawdzić ich losy. W przypadku otwartych kuponów możesz natomiast skorzystać z opisanej wyżej funkcji Cash Out.

Którzy bukmacherzy posiadają aplikację mobilną?

O ile jeszcze kilka lat temu nie wszyscy bukmacherzy udostępniali nam wygodną aplikację, o tyle dziś jest to praktycznie standard w zdecydowanej większości serwisów. Musimy jedyne pamiętać o tym, że obstawianie meczy jest możliwe jedynie u legalnych bukmacherów posiadających ważną licencję Ministra Finansów. Na chwilę obecną, taką licencję posiada kilkanaście firm bukmacherskich, ale lista ta stale się poszerza.

Oto legalni bukmacherzy, którzy już teraz mogą nam zagwarantować nowoczesną aplikację:

 • LV BET zakłady bukmacherskie,
 • Noblebet zakłady bukmacherskie,
 • Fortuna online zakłady bukmacherskie,
 • STS,
 • Totolotek,
 • E-Toto zakłady bukmacherskie,
 • forBET zakłady bukmacherskie,
 • Totalbet zakłady bukmacherskie,
 • Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBUK),
 • Betclic,
 • BetFan,
 • Ewinner,
 • BetX,
 • Fuksiarz,

Do grona legalnych bukmacherów w Polsce zaliczają się również Betcris oraz Betters. To stosunkowo młode serwisy, które całkiem niedawno rozpoczęły swoją działalność i na ten moment nie posiadają jeszcze aplikacji mobilnej. Możemy śmiało zakładać, że w niedalekiej przyszłości także ci bukmacherzy zaoferują swoim klientom wygodną aplikację. Na ten moment gracze mogą natomiast korzystać z mobilnej odsłony serwisu.

Jak wybrać aplikację bukmacherską?

Tak duży wybór aplikacji bukmacherskich sprawia, że ciężko wybrać jedną apkę, w której będziemy regularnie typowali wyniki spotkań. Pewnym ułatwieniem w tej sprawie może być ranking bukmacherów dostępnych w naszym serwisie. Uwzględniamy w nim pełną ofertę bukmachera, promocje i bonusy, a także funkcje i udogodnienia. Szukając odpowiedniego bukmachera warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, a mianowicie:

Bonus powitalny – realizując aktualny kod promocyjny w serwisie bukmachera możesz zagwarantować sobie atrakcyjny bonus na start. Dodatkowe środki na pewno umilą obstawianie zakładów bukmacherskich w aplikacji. Warto zatem porównać oferty powitalne dostępne w kilku serwisach bukmacherskich. Niektórzy bukmacherzy posiadają specjalny upominek na aplikacji.

Dostępna oferta – być może masz bardzo konkretne oczekiwania względem dyscyplin oraz wydarzeń, które chcesz obstawiać w aplikacji mobilnej. Jeśli tak, koniecznie sprawdź, czy dany bukmacher posiada interesujące Cię zakłady.

Ogólny wygląd aplikacji – jeszcze przed pobraniem i zainstalowaniem aplikacji możesz sprawdzić, jak ona wygląda. Bukmacherzy często udostępniają screeny, na podstawie których możemy ocenić, czy dana aplikacja podoba nam się od strony wizualnej.

Promocje dla stałych klientów – za sprawą ciekawych promocji bukmacherskich obstawianie może stać się dużo bardziej przyjemne i emocjonujące. W związku z tym, warto sprawdzić, jakie promocje dla stałych klientów przygotował dany bukmacher.

Metody płatności – większość bukmacherów udostępnia w aplikacji błyskawiczne przelewy bankowe, płatności kartą oraz płatności mobilne BLIK. Jeśli interesuje Cię wpłata z portfela elektronicznego, musisz sprawdzić, czy taka opcja jest obsługiwana. Warto także sprawdzić, czy bukmacher oferuje szybkie wypłaty z konta.

Opinie graczy – w dobie XXI wieku możemy liczyć na nieograniczony dostęp do informacji. Zastanawiasz się, czy wybrana aplikacja sprosta Twoim oczekiwaniom? Wiele cennych informacji na ten temat znajdziesz w opiniach innych użytkowników.

Z czasem możesz oczywiście zarejestrować konto u kilku bukmacherów, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z wielu aplikacji. To duży plus, który pozwala porównywać kursy na interesujące nas zdarzenia oraz sprawdzać aktualne bonusy i promocje. W ten sposób gracze zawsze mogą korzystać z najbardziej atrakcyjnych warunków, które sprawiają, że obstawianie meczy mobilna stanie się w pełni satysfakcjonujące.

Jak pobrać i zainstalować aplikację bukmacherską?

Sposób instalacji w dużej mierze zależy od tego, jaki system operacyjny jest obecny na Twoim urządzeniu. W przypadku urządzeń iOS najlepszym sposobem jest pobranie aplikacji ze sklepu App Store. Większość legalnych bukmacherów jest już obecna w tym miejscu. Plusem jest to, że aplikacja zostanie automatycznie zainstalowana na Twoim telefonie. Jeśli dysponujesz smartfonem Huawei, aplikację bukmacherską możesz pobrać za pośrednictwem platformy Huawei AppGallery. Ze względu na ograniczenia prawne, aplikacji bukmacherów nie posiada natomiast aplikacja Google Play, co sprawia, że na urządzeniach z Androidem musimy wybrać nieco inny sposób instalacji.

W tym celu przejdź do mobilnej strony bukmachera z poziomu przeglądarki w swoim smartfonie lub tablecie. W przypadku większości stron bukmacherskich automatycznie wyskoczy zapytanie, czy chcesz zainstalować aplikację mobilną na swoim urządzeniu. Czasami należy przejść do ustawień i zezwolić na pobieranie z nieznanych źródeł. Gdy plik zostanie pobrany na Twoje urządzenie, kliknij w niego i rozpocznij instalację. Gdy zostanie ona ukończona, możesz cieszyć się aplikacją bukmacherską na swoim telefonie. Zanim zaczniesz obstawianie meczy musisz jeszcze skonfigurować aplikację ustanawiając zabezpieczenia w formie touch ID, PIN-u lub wzoru odblokowywania.

Jakie zalety posiada aplikacja do obstawiania meczy?

Czas omówić najważniejsze korzyści, jakie oferuje klientom nowoczesna aplikacja bukmacherska. Zastanawiasz się, czy obstawianie meczy to dobre rozwiązanie? Być może przekonają Cię do tego poniższe zalety. Oczywiście musimy tu uwzględnić indywidualny czynnik każdego bukmachera. Poniżej prezentujemy uniwersalne zalety, które można przypisać niemal do każdej aplikacji bukmacherskiej. Jeśli chodzi o design czy promocje, jest to kwestia w pełni zależna od bukmachera. Liczne czynniki porównujemy w naszym rankingu bukmacherów, aby ułatwić graczom wybór optymalnego serwisu oraz aplikacji mobilnej. Czas na konkrety. Jakie atuty zagwarantuje Ci obstawianie meczy w aplikacji bukmacherskiej?

Wygoda obstawiania meczy

Większość aplikacji bukmacherskich bazuje na tym samym schemacie, dzięki czemu, są one bardzo podobne. Różnią się oczywiście grafikami, kolorami czy niektórymi funkcjami, ale sama nawigacja oraz rozmieszczenie poszczególnych sekcji bardzo często jest niemal identyczne. Dzięki czemu, jeśli potrafisz już obsługiwać aplikację jednego bukmachera, z dużym prawdopodobieństwem bez trudu poradzisz sobie z aplikacją drugiego. Wybierając obstawianie meczy możesz zatem liczyć na przejrzysty wybór zakładów oraz kursów przypisanych do poszczególnych wyników. Z łatwością dokonasz również wpłaty, zmienisz ustawienia swojego konta czy skorzystasz z promocji.

Funkcjonalność i łatwość obsługi

Najlepsze aplikacje bukmacherskie są tworzone pod kątem wysokiej funkcjonalności. W dużej mierze chodzi o to, aby każdy gracz mógł dostosować apkę do swoich potrzeb oraz do minimum skrócić czas potrzebny do obstawienia zakładów. To jeden z głównych powodów, dla których większość bukmacherów bazuje na przyjętych schematach aplikacji. Tutaj należy także docenić wkład pracy programistów, którzy robią wszystko, aby aplikacja bukmacherska była intuicyjna i prosta w obsłudze.

Do tego dochodzą nowoczesne funkcje, które mają sprawić, że codzienne użytkowanie aplikacji będzie dla nas dużo prostsze i przyjemne. Warto chociażby wskazać szeroki wachlarz metod płatności, błyskawiczne wpłaty, live chat z obsługą klienta, czy też funkcję Cash Out, która pozwala zachować większą kontrolę nad obstawianymi zakładami. Co więcej, najlepsze aplikacje bukmacherskie są stale rozwijane, dzięki czemu możemy liczyć na to, że w przyszłości obstawianie meczy będzie jeszcze praktyczne i dostosowane do potrzeb współczesnych graczy. Taką zmianą na przestrzeni ostatnich lat jest uczynienie aplikacji bardziej energooszczędnymi.

Śledzenie wyników

W aplikacji bukmacherskiej możemy oczywiście znaleźć statystyki oraz wyniki z rozgrywanych spotkań. Dzięki temu, w każdej chwili możemy sprawdzić, jaki jest wynik meczu obstawianych przez nas spotkań. Ponadto możemy ustawić powiadomienia, dzięki czemu, telefon powiadomi nas o każdej zmianie wyniku. Jest to bardzo istotne zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę funkcje cash out, która umożliwia zamykanie zakładów bukmacherskich przed czasem. W ten sposób obstawianie zakładów bukmacherskich staje się dużo bardziej zautomatyzowane i wygodne. Warto również przypomnieć, że niektórzy bukmacherzy pozwalają klientom oglądać transmisje na żywo z niektórych wydarzeń. Jest to dość powszechne zwłaszcza w przypadku sportów elektronicznych.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Bukmacherzy stosują najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń, które mają sprawić, że nasze pieniądze oraz dane osobowe będą całkowicie bezpieczne i dobrze chronione przed atakami hakerów. Nie inaczej jest w przypadku aplikacji mobilnych. Gracz powinien zadbać o silne hasło, które uniemożliwi logowanie osobom postronnym. Zgodnie ze standardami, takie hasło powinno posiadać małe i wielkie litery, cyfry oraz znaki specjalne. Jednocześnie, hasło do naszego konta powinno być inne, niż hasło do maila, którego użyliśmy przy rejestracji konta.

Oczywiście hasła nie trzeba wpisywać za każdym razem, gdy chcemy wejść na aplikację, aby sprawdzić wyniki spotkań czy losy naszych kuponów. Możemy bowiem zabezpieczyć aplikację jedną z wygodnych funkcji, takich jak: odcisk palca, kod pin, skan twarzy czy też wzór odblokowywania. Bukmacherzy dbają o to, aby najlepsze aplikacje bukmacherskie były wyposażone w opcje, które czynią użytkowanie dużo bezpieczniejszym. Jeśli ustanowimy silne hasło do konta oraz dodatkowe zabezpieczenie aplikacji, możemy mieć stuprocentową pewność, że nasze konto nie wpadnie w niepowołane ręce.

Szerokie możliwości w aplikacji

Korzystając z aplikacji do obstawiania zakładów bukmacherskich możesz robić wszystko to, co w pełnoprawnym serwisie bukmachera. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, z poziomu aplikacji możesz się zarejestrować i przejść proces weryfikacji. Następnie bez trudu dokonasz depozytu, dzięki czemu obstawianie meczy stanie się możliwe. Aplikacja pozwala korzystać z dostępnych promocji oraz wydarzeń specjalnych, korzystać z nowoczesnych funkcji, a także obstawiać zakłady we wszystkich sekcjach, w tym również na sportach wirtualnych i grach karcianych. Z aplikacji mobilnej zlecisz również wypłatę wygranych środków na swoje konto bankowe.

Większa energooszczędność oraz oszczędność danych

Najlepsze aplikacje bukmacherskie kładą również nacisk na wysoką energooszczędność. Apka działająca w tle nie obciąża aż tak naszej baterii, dzięki czemu nie musimy obawiać się rozładowania baterii w najmniej odpowiednim momencie. Bukmacherzy zadbali również o oszczędność przesyłu danych. Tutaj wiele jednak zależy od tego, jak gracz wykorzystuje aplikację mobilną. Jeśli często decydujesz się na obstawianie meczy na żywo z możliwością oglądania transmisji lub obstawiasz zakłady na gry karciane czy sporty wirtualne, wówczas aplikacja pobiera oczywiście więcej danych, a wszystko za sprawą streamu video. W takich sytuacjach warto zadbać o lepszy pakiet Internetu, który umożliwi swobodne korzystanie z nowoczesnych funkcji.

Możliwość typowania wyników z dowolnego miejsca

Jeśli regularnie uczęszczasz na mecze swojej ulubionej drużyny, być może miałeś okazję dostrzec, jak inni kibice obstawiają zakłady bukmacherskie bezpośrednio ze stadionu. To jedna z największych zalet aplikacji mobilnej – możliwość typowania wyników niezależnie od miejsca i czasu. Będąc na trybunach możesz w każdej chwili wnieść zakład korzystając z opcji na żywo. Oglądając spotkanie z perspektywy kibica być może dostrzeżesz coś, co pozwoli Ci obstawić opłacalny kupon z większą wygraną.

Inna sytuacja prosta z życia: umawiasz się ze znajomymi na wspólne oglądanie gali sportów walki. Przez cały dzień nie masz jednak ani jednej wolnej chwili, aby na spokojnie usiąść i obstawić kupony. Nic straconego. Z pomocą aplikacji mobilnej możesz to zrobić już na miejscu, konsultując się ze swoimi znajomymi w kwestii wyników. Obstawianie meczy to przede wszystkim brak ograniczeń co do czasu i miejsca. To jedne z najważniejszych atutów, dla których coraz większa liczba graczy decyduje się obstawiać zakłady bukmacherskie z poziomu aplikacji.

Czy możliwe jest obstawianie meczy w kilku aplikacjach?

Jak najbardziej! Wielu graczy korzysta z tej możliwości. Jeśli zarejestrujesz konto w kilku serwisach bukmacherskich, możesz oczywiście korzystać z aplikacji wszystkich bukmacherów, u których posiadasz konto. To spory atut, ponieważ możesz porównać kursy bukmacherskie na interesujące Cię wydarzenia, a jednocześnie sprawdzić, czy jeden z bukmacherów nie posiada obecnie promocji, która sprawi, że zakład w tej aplikacji stanie sią jeszcze bardziej opłacalny. Obstawianie meczy nie różni się w tej kwestii od tradycyjnego obstawiania zakładów bukmacherskich w serwisie. Warto posiadać konta przynajmniej u kilku bukmacherów, co pozwoli na wybór optymalnej oferty.

Zakłady bukmacherskie i ich aplikacje bukmacherskie

W dzisiejszych czasach aplikacje mobilne oferują nam wiele udogodnień. Jednym z nich są przykładowo powiadomienia push, które informują nas w aplikacji mobile o tym, czy wygraliśmy dany kupon, bądź czy nasza drużyna prowadzi. Dodatkowo, aplikacje bukmacherskie dostępne są dziś na IOS i Android, co znacznie ułatwia pobranie aplikacji bukmacherskiej wszystkim zainteresowanym stronom.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Najlepsze aplikacje mobilne oferują nam udogodnienia dzięki którym gra u bukmachera jest szybsza. Przykładem są bukmacherskie aplikacje dzięki którym logujemy się szybko na nasze konto i mamy możliwość obstawienia czegoś na live. Wspomniane powiadomienia push także są bardzo istotne w momencie, gdy obstawiamy spotkania na żywo, dzięki systemom IOS i Android.

Czy warto obstawiać zakłady w aplikacji mobilnej?

Od kilku lat regularnie rośnie liczba graczy decydujących się na obstawianie zakładów bukmacherskich w aplikacji mobilnej. To wygodna, szybka i praktyczna opcja dla wszystkich posiadaczy smartfonów oraz tabletów. Za sprawą nowoczesnej aplikacji mobilnej możesz obstawiać zakłady niezależnie od czasu i miejsca. Spotkanie w barze z kolegami? Oglądanie meczu bezpośrednio z trybun? A może po prostu chwila czasu w trakcie codziennej podróży do pracy? To tylko niektóre z sytuacji, w których obstawianie meczy to dobry wybór. Nie dziwi zatem fakt, że dopracowana aplikacja mobilna jest obecnie jednym z kluczowych standardów

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniej aplikacji mobilnej, w naszym rankingu legalnych bukmacherów możesz sprawdzić, jak prezentuje się oferta powitalna, promocje bukmacherskie oraz pełna oferta zakładów u poszczególnych bukmacherów. Dużą uwagę zwracamy również na nowoczesną aplikację mobilną, która pozwoli na wygodne i szybkie obstawianie zakładów z poziomu smartfona lub tableta. Warto być na bieżąco, ponieważ coraz większa liczba bukmacherów decyduje się od czasu do czasu stworzyć promocję adresowaną wyłącznie do użytkowników korzystających z apki. To najlepszy dowód na to, jak liczne jest grono typerów obstawiających zakłady sportowe z poziomu aplikacji mobilnej.

Aplikacje do obstawiania meczy FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy obstawianie zakładów w aplikacji mobilnej jest legalne?

Gracze w Polsce mogą korzystać z usług legalnych bukmacherów posiadających ważną licencję Ministra Finansów. W naszym serwisie możesz sprawdzić aktualną listę legalnych firm bukmacherskich. Jeśli wybrany przez Ciebie bukmacher znajduje się na tej liście, masz pewność, że korzystanie z jego aplikacji mobilnej jest legalne i zgodne z prawem obowiązującym w naszym kraju.

Jak pobrać i zainstalować aplikację do obstawianie meczy?

Aplikację bukmacherską możesz pobrać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Wystarczy, że odwiedzisz tą stronę z poziomu przeglądarki mobilnej w swoim telefonie. Wiele stron bukmacherskich od razu zaproponuje Ci pobranie aplikacji dostosowanej do Twojego telefonu. Czasami konieczne jest zezwolenie na pobieranie aplikacji z nieznanych źródeł. Po pobraniu pliku kliknij w niego, aby rozpocząć proces instalacji aplikacji mobilnej. Jeśli wybierasz ręczne pobieranie, pamiętaj, aby wybrać apkę do odpowiedniego systemu operacyjnego: iOS lub Android.

Jakie zakłady można obstawiać w aplikacji mobilnej?

Decydując się na obstawianie meczy daje te same możliwości, co serwis bukmachera. Możesz tu obstawiać zakłady przedmeczowe w obrębie kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, zakłady na żywo, sporty wirtualne, a także zakłady na gry karciane.

Jak wpłacić środki na konto w aplikacji bukmacherskiej?

Aby zasilić swoje konto w serwisie bukmacherskim możesz skorzystać z kilku metod. Standardem są błyskawiczne przelewy bankowe, płatność kartą, a także płatności mobilne BLIK. Wielu bukmacherów obsługuje również portfele elektroniczne. Depozyt można zrealizować już od kilku złotych, dzięki czemu, obstawianie meczy można zacząć od minimalnych stawek.

Czy można korzystać z kilku aplikacji bukmacherskich?

Jak najbardziej tak. Możesz korzystać z dowolnej liczby aplikacji, pod warunkiem, że posiadasz zarejestrowane i zweryfikowane konto u bukmacherów udostępniających te aplikacje. Dysponując kilkoma aplikacjami możesz porównywać kursy bukmacherskie oraz promocje, co oczywiście przekłada się na obstawianie zakładów na lepszych warunkach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem