Obstawianie meczów CS GO – Counter Strike Global Offensive

Counter Strike Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier E – sport na świecie. W 2020 roku już pobiła swój własny rekord graczy. Prestiżowe rozgrywki przyciągają najlepszych sportowców całego świata, ale też wielu fanów. Ci drudzy również mają szansę na wielkie pieniądze! Czekają one na najlepszych typerów w serwisie LV Bet.  Co to jest CS:

Counter Strike Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier E – sport na świecie. W 2020 roku już pobiła swój własny rekord graczy. Prestiżowe rozgrywki przyciągają najlepszych sportowców całego świata, ale też wielu fanów. Ci drudzy również mają szansę na wielkie pieniądze! Czekają one na najlepszych typerów w serwisie LV Bet. 

Co to jest CS: GO? Na czym polega gra?

CS: GO to gra strzelanka, a więc po dwóch stronach mapy stają dwie skonfliktowane drużyny. To terroryści i antyterroryści. Każda drużyna składa się z 5 zawodników. Terroryści chcą podłożyć bombę w strategicznym punkcie, zaś antyterroryści – udaremnić ich działanie. Terroryści mogą wygrać rundę na dwa sposoby: zabić wszystkich przeciwników lub podłożyć i zdetonować bombę w tak zwanym bomsite. Antyterroryści zaś mogą ją rozbroić, co da im natychmiastowe zwycięstwo w rundzie, zabić wszystkich terrorystów lub przeżyć do końca rundy.

Jedna rozgrywka trwa maksymalnie 30 rund, wygrywa drużyna, która szybciej wygra 16 rund. W przypadku remisu przeprowadzana jest dogrywka, czyli kolejne 6 rund. Każda runda trwa natomiast 2 minuty. Krótko, ale w tym czasie najlepsi zawodnicy wykonują ponad tysiąc ruchów! Każdy z nich jest przemyślany i nieprzypadkowy.

Twórcami CS: GO są producenci Valve Corporation i Hidden Path Entertainment. Coraz częściej wydawcy sięgają jednak do pomysłów niezależnych twórców. Dzięki temu możesz zagrać na mapie Jungle, której autorem jest Polak!

Betowanie CS: GO, czyli gdzie obstawiać mecze CS: GO 2020

Betowanie CS Go możliwe jest w serwisie LV Bet. Masz pewność, że cała oferta jest zupełnie legalna. Różnorodność rynków oznacza, że w ofercie bez problemu odnajdą się zarówno zaawansowani typerze, jak i początkujący. W tym serwisie będziesz mógł obstawiać wszystkie najważniejsze wydarzenia e-sportowe na świecie!

Jak obstawiać mecze w CS: GO i wygrywać?

Najpopularniejszym zakładem na CS: GO jest oczywiście zakład na zwycięzcę. Może on dotyczyć zwycięzcy turnieju, wskazanego meczu czy rundy. W każdym przypadku są to zakłady dwutorowe, czyli kończące się zwycięstwem jednej drużyny i przegraną drugiej, bo w CS:GO nie ma możliwości zakończenia rozgrywki remisem.

Dużą popularnością w LV Bet cieszą się też zakłady z handicapem. Te jednak są skierowane do doświadczonych graczy, bo wymagają dużej wiedzy i umiejętności. Początkujących typerzy również znajdą szeroką ofertę, a w niej typy under/over dotyczące ilości map czy rund rozegranych w danym meczu. W CS: GO dostaniesz też linie +2,5 i -2,5. Będą one dotyczyły ilości map, które zostaną rozegrane podczas jednej rozgrywki.

Esport, w tym CS: GO daje też możliwość skorzystania z różnych zakładów specjalnych, które zazwyczaj dotyczą wyłącznie poszczególnych map. Mogą one dotyczyć liczby rozegranych rund, czy też liczby map, które będą rozegrane podczas  meczu. CS: GO pozwala też na obstawianie zakładów, które są niedostępne w tradycyjnych sportach. To przykładowo zakład na zwycięzcę pierwszego pojedynku z użyciem konkretnej broni, typy na najskuteczniejszego gracza czy wskazanie kraju, z którego będzie pochodził zwycięzca.

Obstawianie meczy CS: GO – czy można betować skinami?

W naszym serwisie nie otrzymasz takiej możliwości. Dlaczego? Bo betowanie skinami jest w Polsce nielegalne. Nie będziesz miał takiej możliwości u żadnego legalnego bukmachera. w LV Bet możesz obstawiać tylko legalne zakłady bukmacherskie online. Korzystanie z nielegalnych zakładów jest w Polsce karalne.

Jak wygrać obstawiając mecze CS: GO?

Typowanie e – sportu może być bardzo opłacalne. Jeśli typer posiada szeroką wiedzę i umiejętności. CS: GO to gra bardzo przewidywalna. Podstawą jej typowania jest odpowiednie przygotowanie i analiza. Dzięki temu minimalizujesz ponoszone ryzyko i stawiasz pewne typy bukmacherskie.

W najważniejszych rozgrywkach biorą udział tylko profesjonalni gracze, a podczas ich występów nie ma miejsca na przypadek. Walczą o duże pieniądze, co jest najlepszym motywatorem.  Każdy typer powinien poznać podstawowe reguły gry, statystyki CS: GO i odpowiednio je przeanalizować. Dzięki możliwościom, które daje Internet, nie będziesz miał problemu z uzyskaniem tych informacji, a to pozwoli na postawienie trafnych kuponów.

Obstawiaj turniej CS: GO online w LV Bet!

W serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet możesz typować wszystkie najważniejsze turnieje Esport CS: GO odbywające się na całym świecie. To przede wszystkim wszystkie turnieje z cyklu ESL Pro Tour, które kończą się dwoma niezależnymi finałami. Na poziomie Challenger możesz typować  turnieje DreamHack Open, Mountain Dew League oraz ESL Mistrzostwa Narodowe. Najlepsi zawodnicy przechodzą na poziom Masters. W jego ramach będziesz mógł typować turnieje: ESL One powered by Intel, Intel Extreme Masters, DreamHack Massters oraz ESL CS: GO Pro League. Dwa finały to CS: GO ESL One Cologne i Intel Extreme Masters Katowice. Jesteś gotowy na największe emocje? Oglądaj turnieje CS GO i typuj je w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem