O nas

LaczyNasPasja.pl, to nowy portal, na którym internauci znaleźć mogą informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych oraz blogi znanych – byłych i obecnych – sportowców i dziennikarzy. Naszą ambicją jest, aby zgromadzić kibiców, którzy szukają czegoś więcej, niż tylko suchych newsów i dać im miejsce, gdzie będą mogli stworzyć społeczność, którą łączy pasja. Do sportu.

Redakcja Łączy Nas Pasja
Biała Fabryka
ul.Piotrkowska 280a
93-034 Łódź
redakcja@laczynaspasja.pl

Piotr Borkowski

redaktor naczelny

Samouk. Dzień po maturze spakował torbę ze słoikami i przyjechał do stolicy. Były dziennikarz TVP Sport i portalu Weszło.

Piotr Borkowski
piotr.borkowski@laczynaspasja.pl

Bartłomiej Stańdo

redaktor/dziennikarz

Kibic, kopacz i pismak. Całe dzieciństwo grał w piłkę – z małymi przerwami na obiad, Tsubasę i Super Mario. Woli heavy metal od filharmonii nie tylko w muzyce, ale także na piłkarskim boisku. Przeciwnik miliona podań, autobusów i gry na aferę. Traktuje polską Ekstraklasę jak dobry pasterz niepełnosprawną owcę, co nie przeszkadza mu w obserwowaniu lepiej wysportowanych parzystokopytnych ze stad europejskich. Z naiwnością dziecka wyczekuje następców Gerrarda, Tottiego, Zanettiego, Maldiniego, Scholesa czy Puyola.

Bartłomiej Stańdo
bartlomiej.stando@laczynaspasja.pl

Piotr Borkowski
piotr.borkowski@laczynaspasja.pl

Bartłomiej Stańdo
bartlomiej.stando@laczynaspasja.pl

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem