LaczyNasPasja.pl

LaczyNasPasja.pl, to nowy portal, na którym internauci znaleźć mogą informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych oraz blogi znanych – byłych i obecnych – sportowców i dziennikarzy. Naszą ambicją jest, aby zgromadzić kibiców, którzy szukają czegoś więcej, niż tylko suchych newsów i dać im miejsce, gdzie będą mogli stworzyć społeczność, którą łączy pasja. Do sportu.

Redakcja Łączy Nas Pasja
Biała Fabryka
ul.Piotrkowska 280a
93-034 Łódź
redakcja@laczynaspasja.pl

Redakcja

Krzysztof Kwaśny

redaktor naczelny/dziennikarz

Nie lubię bylejakości. Swój kalendarz ustalam w oparciu o wydarzenia sportowe. Nie ma takiej opcji, że nie wstanę w nocy na ciekawą walkę MMA lub boksu zawodowego. Niespełniona gwiazda rocka.
„Wy się nie macie podobać piłkarzom, czy trenerom. Wy się macie podobać czytelnikom, bo to oni składają się na wasze pensje. A jak się jakiś piłkarz jeden obrazi, to licząc, że w Polsce jest trzysta tysięcy piłkarzy, to jeszcze wam zostaje 299 999 nieobrażonych.” – Paweł Zarzeczny

Krzysztof Kwaśny
k.kwasny@laczynaspasja.pl

Jakub Borowicz

redaktor/dziennikarz

Kibic, pasjonat. W wolnych chwilach dziennikarz. Czasami coś skrobnę na blogu. Chodzę z mikrofonem i rozmawiam ze sportowcami. Kontrowersyjnie, czasami agresywnie, ale zawsze szczerze. Podróżuję po Europie podziwiając poważną piłkę. Może doczekam się takiej kiedyś w naszym kraju. Pamiętam czasy, kiedy Zidane niszczył Brazylię na Saint – Denis.
Uważam, że prawdziwy mężczyzna w swoim życiu powinien częściej wstawać na Gołotę, niż do płaczącego dziecka. Wrażliwy na bylejakość. Prywatnie cule i największy na świecie fan talentu Sergio Busquetsa.

Jakub Borowicz
k.borowicz@laczynaspasja.pl

Michał Faran

redaktor/dziennikarz

Reprezentant pokolenia, które wychowywało się przez sport, a nie komputery. Zawodnik, sędzia, organizator imprez sportowych. Przez 5 lat dziennikarz w redakcji Pomorska.TV, z czego 4 lata jako szef redakcji sportowej. Przez rok pracownik Biura Prasowego Lechii Gdańsk. Rzecznik prasowy zespołu ekstraklasy futsalu.
Poznałem sport z każdej strony i mam na jego temat sprecyzowane poglądy, którymi zamierzam się dzielić z czytelnikami. Sport to moja życiowa pasja. To nas łączy. Łączy nas pasja.

Michał Faran
m.faran@laczynaspasja.pl

Krzysztof Kwaśny
k.kwasny@laczynaspasja.pl

Jakub Borowicz
k.borowicz@laczynaspasja.pl

Michał Faran
m.faran@laczynaspasja.pl

Piotr Buczak

reżyser/operator/montażysta

Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Reżyser, operator, montażysta. Pasjonat dobrego kina i sportów walki. Czterokrotny maratończyk. Nikt się nie rusza dopóki nie powiem “Akcja!”

Piotr Buczak

Szymon Wiśniewski

administrator/front/back/grafik

Człowiek orkiestra, to dzięki niemu działamy i rozwijamy się, a także robi wszystko byśmy dobrze wyglądali dzięki grafikom jakie projektuje na nasze potrzeby.

Szymon Wiśniewski
lnp-admin@laczynaspasja.pl

Piotr Buczak

Szymon Wiśniewski
lnp-admin@laczynaspasja.pl

Blogerzy

Łukasz "Juras" Jurkowski

Juras blog

Jeden z prekursorów MMA w Polsce. Zawodnik KSW, komentator, konferansjer, trener, człowiek orkiestra. Jego wpisy cieszą się wielką popularnością – wiedzą o tym dokładnie nasze serwery, które kilka razy nie wytrzymały zainteresowania czytelników.

Krzysztof Ignaczak

Igła z pasją

Siatkarski mistrz świata z 2014 roku, obecnie dziennikarz i ekspert telewizyjny. W naszym serwisie na bieżąco komentuje najważniejsze wydarzenia związane z rodzimą siatkówką. Na stronie będą pojawiały się również vlogi, pokazujące życie popularnego „Igły” od kulis.

Sebastian Mila

Mila do morza

Polski piłkarz, były reprezentant Polski (dobił Niemców na Narodowym!), początkujący dziennikarz. W swoich wpisać i materiałach wideo omawia najciekawsze wydarzenia związane z piłką nożną.