Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
O nas

LaczyNasPasja.pl, to nowy portal, na którym internauci znaleźć mogą informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych oraz blogi znanych – byłych i obecnych – sportowców i dziennikarzy. Naszą ambicją jest, aby zgromadzić kibiców, którzy szukają czegoś więcej, niż tylko suchych newsów i dać im miejsce, gdzie będą mogli stworzyć społeczność, którą łączy pasja. Do sportu.

Redakcja Łączy Nas Pasja
Biała Fabryka
ul.Piotrkowska 280a
93-034 Łódź
redakcja@laczynaspasja.pl

Bartłomiej Stańdo

redaktor/dziennikarz

Kibic, kopacz i pismak. Całe dzieciństwo grał w piłkę – z małymi przerwami na obiad, Tsubasę i Super Mario. Woli heavy metal od filharmonii nie tylko w muzyce, ale także na piłkarskim boisku. Przeciwnik miliona podań, autobusów i gry na aferę. Traktuje polską Ekstraklasę jak dobry pasterz niepełnosprawną owcę, co nie przeszkadza mu w obserwowaniu lepiej wysportowanych parzystokopytnych ze stad europejskich. Z naiwnością dziecka wyczekuje następców Gerrarda, Tottiego, Zanettiego, Maldiniego, Scholesa czy Puyola.

Bartłomiej Stańdo
bartlomiej.stando@laczynaspasja.pl

Jakub Borowicz

redaktor/dziennikarz

Kibic, pasjonat. W wolnych chwilach dziennikarz. Czasami coś skrobnę na blogu. Chodzę z mikrofonem i rozmawiam ze sportowcami. Kontrowersyjnie, czasami agresywnie, ale zawsze szczerze. Podróżuję po Europie podziwiając poważną piłkę. Może doczekam się takiej kiedyś w naszym kraju. Pamiętam czasy, kiedy Zidane niszczył Brazylię na Saint – Denis.
Uważam, że prawdziwy mężczyzna w swoim życiu powinien częściej wstawać na Gołotę, niż do płaczącego dziecka. Wrażliwy na bylejakość. Prywatnie cule i największy na świecie fan talentu Sergio Busquetsa.

Jakub Borowicz
k.borowicz@laczynaspasja.pl

Michał Faran

redaktor/dziennikarz

Reprezentant pokolenia, które wychowywało się przez sport, a nie komputery. Zawodnik, sędzia, organizator imprez sportowych. Przez 5 lat dziennikarz w redakcji Pomorska.TV, z czego 4 lata jako szef redakcji sportowej. Przez rok pracownik Biura Prasowego Lechii Gdańsk. Rzecznik prasowy zespołu ekstraklasy futsalu.
Poznałem sport z każdej strony i mam na jego temat sprecyzowane poglądy, którymi zamierzam się dzielić z czytelnikami. Sport to moja życiowa pasja. To nas łączy. Łączy nas pasja.

Michał Faran
m.faran@laczynaspasja.pl

Bartłomiej Stańdo
bartlomiej.stando@laczynaspasja.pl

Jakub Borowicz
k.borowicz@laczynaspasja.pl

Michał Faran
m.faran@laczynaspasja.pl

Szymon Wiśniewski

administrator/front/back/grafik

Człowiek orkiestra, to dzięki niemu działamy i rozwijamy się, a także robi wszystko byśmy dobrze wyglądali dzięki grafikom jakie projektuje na nasze potrzeby.

Szymon Wiśniewski
lnp-admin@laczynaspasja.pl

Szymon Wiśniewski
lnp-admin@laczynaspasja.pl

Łukasz "Juras" Jurkowski

Juras blog

Jeden z prekursorów MMA w Polsce. Zawodnik KSW, komentator, konferansjer, trener, człowiek orkiestra. Jego wpisy cieszą się wielką popularnością – wiedzą o tym dokładnie nasze serwery, które kilka razy nie wytrzymały zainteresowania czytelników.