Nuguri kończy karierę zawodnika w wieku… 23 lat!

Szokująca informacja wprost z koreańskiej sceny League of Legends! Dziś przejście na emeryturę ogłosił... 23-letni Jang "Nuguri" Ha-gwon.

Jang „Nuguri” Ha-gwon to zdecydowanie jeden z najlepszych toplanerów ostatnich lat. Przełomowy był dla niego 2020 rok, kiedy to razem z Damwon Gaming dość niespodziewanie został mistrzem świata. Po wielkim sukcesie przyszedł również wielki transfer do FunPlus Phoenix, jednak czasu w chińskiej organizacji nie może on uznać za udany. Po zaledwie roku opuścił on zespół, aby w czerwcu 2022 wrócił do DWG KIA.

Zobacz również: Faker podjął decyzję w sprawie przyszłości! [OFICJALNIE]

Mimo awansu do play-offów Worlds jego zespół nie poradził sobie z DRX i odpadł już na etapie ćwierćfinałów. Nic nie zapowiadało jednak, że zawodnik zdecyduje się… odwiesić myszkę na kołek! Media obiegła informacja o decyzji „Nuguriego”, który przeszedł na esportową emeryturę w wieku zaledwie 23 lat. Koreańczyk był więc profesjonalnym graczem przez trochę ponad 5 lat.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem