Nowy transfer Manchesteru United. 40 milionów euro!

07.01.2021
Przegrane derby Manchesteru nieco storpedowały radość fanów "Czerwonych Diabłów", którzy mogli cieszyć się z dobrej formy zespołu Solskjaera w ostatnich tygodniach, ale klub z Old Trafford ma dla nich niespodziankę. I to za 40 milionów euro!

Takie transfery nie są na porządku dziennym w ostatnim, naznaczonym kryzysem czasie. Mimo to warto wciąż warto inwestować, zwłaszcza w młodzież. Z tego założenia wyszli też szefowie Manchesteru United, którzy rok temu trafili doskonale w zimowym okienku transferowym, sprowadzając na Old Trafford Bruno Fernandesa. Tej zimy „Czerwone Diabły” też się wzmocnią: tyle tylko, że nie jest to transfer „na już”, a raczej ma przynieść dużo radości w dłuższej perspektywie.

Do Manchesteru United dołączył 18-letni Amada Diallo.

Młody piłkarz, który zasili zespól Ole Gunnara Solskjaera, trafił do Manchesteru z włoskiej Atalanty. Oba kluby ustaliły jeszcze latem, że kwota transferu ma wynosić 40 milionów euro. Diallo trafiłby do Premier League jeszcze przed rundą jesienną, ale na drodze stanęły formalności związane z pozwoleniem o pracę. Co się jednak odwlecze…

W Serie A młody piłkarz zagrał w tym sezonie tylko trzy spotkania, ale po pierwsze: United obserwowali go od dawna, a po drugie – nie sprowadzają na Wyspy po to, by już teraz był kluczowym zawodnikiem pierwszego zespołu. 18-letni Diallo ma stanowić o sile drużyny w przyszłości – stąd kontrakt do 2025 roku.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem