Nowy tatuaż Angela Di Marii! Uwiecznił szczególny moment

Angel di Maria pochwalił się w mediach społecznościowych nowym tatuażem, którym postanowił uwiecznić na swoim ciele ostatni sukces z reprezentacją Albicelestes.

Na lewym udzie piłkarza Paris Saint Germain widnieje od teraz puchar za zdobycie Copa America. Przypomnijmy, że to właśnie Di Maria był strzelcem jedynego gola, który przesądził o pokonaniu Brazylii na Maracanie w meczu finałowym. Di Maria otrzymał świetne podanie od Rodrigo De Paula i sprytnie przelobował bramkarza.

Tatuaż zajmujący niemal całe lewe udo wygląda naprawdę imponująco!

Di Maria ma na swoim ciele kilkanaście różnych tatuaży o różnej symbolice. Numer „23” na lewym ramieniu – ten sam, z którym występuje na boisku. Numer „7”, z którym występował w Manchesterze United. Imiona obu swoich córek, czy też cytat w języku hiszpańskim, przypominający mu, skąd pochodzi i „że to najlepsza rzecz, jaka przydarzyła mu się w życiu”. Teraz dołącza do nich puchar zdobyty w rozgrywkach Copa America!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem