Nowy klub Mario Balotellego! Zjazd trwa…

Mario Balotelli pędzi po równi pochyłej, coraz bardziej rozmieniając na drobne swoją karierę. Deklaruje, że chce osiągać sukcesy i wrócić do kadry Włoch na mundial w Katarze, ale kolejne destynacje problemowego snajpera nie do końca na to wskazują.

Mario Balotelli jest o krok od podpisania kontraktu z beniaminkiem tureckiej ekstraklasy – Adana Demirspor. Innymi słowy, w nowym sezonie będzie reprezentował barwy klubu, w którym do nie dawna grał – i bardzo sobie chwalił, zwłaszcza zarobki – Jakub Kosecki.

„Balo” w ostatnich miesiącach zaliczył najpierw nieudaną przygodę z Brescią, a następnie trafił do drugoligowej Monzy. Klub budowany i zarządzany przez Silvio Berlusconiego budował mocną ekipę na awans do Serie A. Balotelli strzelił nawet sześć goli, ale jego kontrakt nie został przedłużony. Kolejny klub rozstał się z nim bez żalu po krótkiej przygodzie.

Teraz Mario Balotelli ma budować potęgę Adany Demirspor

Beniaminek dysponuje sporym budżetem na płace. Kilka dni wcześniej kontrakt z Adaną podpisał między innymi Younès Belhanda, kolejny piłkarz z dobrą przeszłością, ale ostatnio z problemami.

Czy będzie to sposób, by były klub Koseckiego zaistniał w SuperLig?

Mario powiedział, że chce u nas grać. Jesteśmy dogadani w 85 procentach. Do Turcji przyjedzie w przyszłym tygodniu. Jeśli osiągniemy porozumienie, to u nas zagra. Chce odnieść sukces w naszym klubie, żeby pojechać na mundial w Katarze – zadeklarował Murat Sanack, szef tureckiego klubu.

Widać gołym okiem, że Balotelli od kilku lat funkcjonuje już na zupełnie innej poziomie niż w czasach, kiedy chciały go Manchester City, Liverpool, Inter czy Milan. Wciąż znajdują się kluby chętne by go zatrudnić – czy to ze sportowego, czy marketingowego punktu widzenia. Wydaje się jednak, że czasu na powrót na szczyt „Balo” ma coraz mniej. A szanse coraz bardziej nikłe.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem