Nowy klub Christiana Eriksena! Zaskakujący wybór

Tego się nie spodziewaliśmy! Piłkarz, któremu kończy się kontrakt wraz z nowym sezonem, był łakomym kąskiem dla wszystkich największych klubów Europy. Z okazji skorzysta Inter Mediolan, z którym dogadał się Duńczyk.

Przytaczaliśmy niedawno opinie angielskich mediów o „kradzieży stulecia”, bo za darmo z Tottenhamu Hotspur można wyciągnąć piłkarza przez duże P. Christian Eriksen, któremu kontrakt kończy się w czerwcu tego roku, może podpisać umowę z dowolnym klubem na świecie. Za duńskiego pomocnika nie będzie trzeba płacić złamanego funta odstępnego, a w zamian otrzumujemy 27-letniego piłkarza, który potrafił być motorem napędowym finalisty Ligi Mistrzów.

Jak podaje „La Gazetta dello Sport”, Christian Eriksen dogadał się z Interem Mediolan. Przedstawiciele duńskiego pomocnika w piątek w Mediolanie wynegocjowali 4-letni kontrakt dla swojego klienta.

Zainteresowana piłkarzem w takiej sytuacji była niemal cała klubowa czołówka w Europie, a wygrał klub z ligi włoskiej, będącej od jakiegoś czasu w odwrocie, jeśli chodzi o absolutny światowy top. W Mediolanie i Turynie buduje się jednak gigantów, którzy nie tylko będą godnie rywalizować ze sobą w Serie A – co już ma miejsce w obecnych rozgrywkach – ale także będą mogły wrócić na szczyt w Europie. Ostatni Ligę Mistrzów zdobył Inter, choć to Juventus grał dwukrotnie w ostatnich latach w finale Champions League.

W Interze już bryluje duet napastników Lukaku-Martinez, który niebawem będzie miał za sobą geniusza, jeśli chodzi o podania. Eriksen powinien sobie poradzić. Ma doskonały stały fragment gry, prostopadłe podanie, technikę, ale też niezłe tempo gry, którym nie odstawał w Premier League, więc zwłaszcza w lidze włoskiej to nie powinno być problemem. Jak mu pójdzie?

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem