Nowy ambasador Noblebet. Poznajcie Sir Edwarda Noble!

Bukmacher Noblebet ma zaszczyt przedstawić nowego ambasadora marki, którym został Sir Edward Noble!

Sir Edward dołącza w tej roli do znanego już Wam Sir Richarda McCavina. Jesteśmy pewni, że zadba o klientów Noblebet, najlepiej jak umie – zwłaszcza w tych trudnych czasach pandemii. Dla nas zwiastuje powrót wielkiej piłki – wszak już w sobotę startuje Bundesliga! – i początek wielu atrakcyjnych promocji, które znajdziecie w kolejnych tygodniach.

Sir Edward Noble:

„Chciałem się z Tobą przywitać i zapewnić, że zadbam o Ciebie tak dobrze, jak Sir Richard. Od dziś, to ja, następca dziedzictwa rodu Noble, będę dbał o to, aby nasza wspólna przygoda była niezwykła”.

Bonus do 1650 PLN na start
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Przypominamy, że Noblebet posiada Pakiet Powitalny typu Premium, w którym można zgarnąć równowartość 1650 PLN. Składają się na to:

– bonus od pierwszego depozytu – 100% do 800 PLN
– bonus od drugiego depozytu – 50% do 800 PLN
– 100% ekstra, aż do 50 PLN na Sporty Wirtualne przy trzeciej wpłacie.

Jest to najbardziej luksusowa oferta na rynku skierowana tylko dla wybranych graczy.

W Noblebet warto zwrócić również uwagę na zakłady dotowane, w ramach których bukmacher codziennie nagradza wygrane kupony kombinacyjne, aż do 500 PLN. To promocja długoterminowa, która premiuje lojalność oraz rzetelność.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem