Nowe stroje reprezentacji! Obłędne ceny dla kibiców!

Reprezentacja Polski przystąpi do wrześniowych meczów Ligi Narodów w nowym modelu strojów od firmy Nike. W tych samych zagra też w przyszłorocznych mistrzostwach Europy. Dziś ma nastąpić ich oficjalna prezentacja. Oto jak będą wyglądać - według niezawodnego Footyheadlines.

Premiera nowych koszulek reprezentacji Polski miała nastąpić już w marcu, jednak pandemia na długo pokrzyżowała plany zarówno sportowe, jak i marketingowe. Kadrowicze w poniedziałek spotkali się na zgrupowaniu pierwszy raz od dziesięciu miesięcy. Biorąc pod uwagę całość piłkarskiego terminarza, wrześniowe terminy Ligi Narodów wydają się nieco bez sensu. Nie brakuje głosów, że cała impreza powinna być odwołana – zwłaszcza, że jej finały zbiegną się w czasie z finałami Euro. UEFA najwyraźniej jednak nie może zdecydować się na ten zdroworozsądkowy krok, ze względu na swoje zobowiązania i dawno podpisane umowy. W efekcie, reprezentacja Polski przystąpi do meczu z Holandią (4 września) bez Roberta Lewandowskiego. W sumie, w kadrze Brzęczka znajdzie się czterech bramkarzy i… dwóch napastników.

We wtorek ma odbyć się prezentacja nowych strojów reprezentacji, które na boisku po raz pierwszy zostaną pokazane przy okazji piątkowego meczu z Holandią.

Jak podaje serwis meczyki.pl, w poniedziałek kadrowicze mieli sesję zdjęciową na potrzeby prezentacje nowych kompletów od Nike. Wzór strojów biało – czerwonych wypłynął już w niezawodnym serwisie FootyHeadlines, który regularnie publikuje wiarygodne przecieki dotyczące sportowego sprzętu drużyn piłkarskich. Wzór przygotowany dla Polaków – pierwotnie szykowany na Euro 2020 – prezentuje się bardzo klasycznie. W wersji domowej będzie to biała koszulka z godłem i czerwonymi dodatkami. Analogicznie w strojach wyjazdowych – tyle że w odwrotnej kolorystyce.

 

AKTUALIZACJA:

Polski Związek Piłki Nożnej, zgodnie z zapowiedzią, przedstawił nowy wzór koszulek wraz z cenami, za jakie kibice będą mogli nabyć oficjalny trykot kadry. Ceny są BARDZO WYSOKIE. Dla części sympatyków reprezentacji być może wręcz w zaporowej cenie. W najtańszej wersji kosztować będą 379 złotych, zaś w opcji Vapor Match 2020 od Nike aż 569 złotych. Dodajmy, że dodatkowo należy dopłacić za personalizację koszulki. Z własnym nazwiskiem i numerem na plecach cena rośnie do 640 złotych! Czasowo występować będą w „promocji”, która sprawia, że koszulka z nazwiskiem będzie do nabycia w przedziale cenowym 408 – 620 złotych. Drogo!~

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem