Nowa rola „Fallena” – Brazylijczyk został in-game leaderem w Team Liquid

Gabriel "FalleN" Toledo został nowym prowadzącym Team Liquid. Nowe obowiązki przejął po Jacky "Stewie2K" Yip, który skupi się teraz na innej roli.

Gabriel „FalleN” Toledo dołączył do Team Liquid na początku 2021 roku. W zespole miał zastąpić Russel „Twistzz’a” Van Dulkena, który stwierdził, że potrzebuje nowych wyzwań w karierze. Po odejściu „Twistzz’a” w drużynie nie było żadnego nominalnego prowadzącego oraz snajpera, więc pozyskanie Brazylijczyka miało po prostu sens.

Zobacz również: IEM Katowice: „Biała Gwiazda” błyszczała, ale tylko momentami. Porażka z Virtus.pro na start

„FalleN” przez sporą część swojej kariery łączył rolę in-game leadera oraz snajpera. Początkowo w Team Liquid miał dzierżyć broń snajperską, jednak taki stan rzeczy trwał tylko przez miesiąc. Drużyna oraz sztab trenerski stwierdziła, że to on, a nie Jacky „Stewie2k” Yip powinien być odpowiedzialny za dobieranie taktyki na serwerze. O decyzji poinformował Keith „NAF” Marković w wywiadzie po jednym ze spotkań play-inów IEM Katowice 2021.

Po naszych ostatnich występach staramy się teraz zaadaptować „FalleN’a” jako głównego prowadzącego. Jest dużo bardziej doświadczony ze względu na swoją przeszłość w poprzednich ekipach i sposób, w jaki podchodzi do gry. To rozwiązanie przynosi nowe pomysły, które możemy wypróbować i przemyśleć – powiedział „NAF”

Play-iny IEM Katowice 2021 są pierwszym turniejem, w którym Toledo będzie prowadzącym. Można powiedzieć, że zmiany przyniosły pierwsze efekty – amerykańska organizacja wygrała 2 spotkania i zameldowała się w main evencie.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem