Nowa organizacja na polskiej scenie CS:GO. Poznajcie Ungentium!

Nieoczekiwanie na mapie polskiego esportu pojawiła się nowa organizacja. Mowa o Ungentium, które reprezentować będzie między innymi Patryk „Sidney” Korab czy Konrad „EXUS” Jeńczeń.

Tak zwana „szufla” na polskiej scenie CS:GO trwa, co oznacza, że drużyny decydują się na zmiany kadrowe. Na mapie polskiego esportu pojawił się bowiem nowy gracz – mowa oczywiście o Ungentium. Co ciekawe, o powstaniu nowej organizacji nie mówiło się jednak praktycznie nic, więc dla wielu jest to spore zaskoczenie.

Zobacz również: Anonymo walczy o być albo nie być w kolejnym sezonie ESEA Premier

Na ten moment Ungentium będzie rywalizowało jedynie w „strzelance” od Valve. Trenerem formacji będzie doświadczony Maciej „Luz” Bugaj, którego fani Counter Strike’a znają głównie z występów w PRIDE oraz StylDunów. Podopiecznymi „Luza” będą między innymi Patryk „Sidney” Korab, Konrad „EXUS” Jeńczeń oraz Wojciech „Prism” Zięba. Skład uzupełni Mateusz „m4tthi” Szambelan i Wojciech „Prism” Zięba. Na debiut nowego zespołu będziemy musieli jednak trochę poczekać, ponieważ rozpoczęła się przerwa wakacyjna, podczas której nie rozgrywa się wielu spotkań.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem