Nowa operacja w CS:GO! Jakie zmiany wprowadziło Valve?

Valve dzisiejszej nocy wprowadziło do Counter Strike'a nową operację. Poza nowymi skórkami w grze zmieniło się bardzo kilka istotnych aspektów dotyczących samej rozgrywki.

W nocy z wtorku na środę producenci CS:GO wprowadzili do gry ogromną aktualizację. Wraz z nią pojawiła się nowa operacja pod tytułem Riptide, co wiąże się z nowymi skórkami do broni czy postaci. Poza aspektami wizualnymi sporo zmieniło się również w rozgrywce.

Zobacz również: Anonymo przegrywa swój drugi mecz w ESEA Premier

Zmiany dotknęły dwie bronie – Deagle’a i M4A1-S. Desser Eagle otrzymał spore osłabienie i od teraz będzie zadawał mniej obrażeń po strzale w ciało. M4 z tłumikiem zostało wzmocnione i będzie teraz mocniejsze od wersji klasycznej. Ważną nowością jest również wyrzucanie granatów – teraz będzie można je podnosić tak samo jak bronie. Valve zamieszało również na mapach – na de_dust2 niemożliwe będzie już celowanie z respa terrorystów w drzwi na „midzie”. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem