Nowa operacja w CS:GO „Broken Fang” już na serwerach!

Dzisiejszej nocy na serwery Counter Strike'a została wprowadzona nowa operacja pod kryptonimem "Broken Fang". Wprowadziła ona kilka zmian w rozgrywce oraz wiele dodatków kosmetycznych.

Na nową operację gracze czekali już od dłuższego czasu. Wczorajszej nocy Valve wprowadziło do gry aktualizację, która wprowadza operację „Broken Fang”. Aktualizacja ta wnosi do gry kilka zmian w samej rozgrywce, ale również nowe skrzynki i dodatki wizualne. Gracze będą mogli również zakupić przepustkę, która pozwoli im zdobyć nowych agentów, naklejki i skórki. Do gry zostały dodane dwa nowe tryby: Retake oraz Broken Fang Premier.

W grze znalazło się 7 nowych map, z czego jedna, Ancient, będzie dostępna w trybie rankingowym. Gracze doczekali się również koła komunikacji, które pozwala na informowanie sojuszników o spotkaniu przeciwnika czy informować na który bombsite drużyna powinna się udać. Zmiany dotknęły również mapę de_cache, na której wprowadzono poprawki oraz optymalizację.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem