Nowa oferta za Messiego! Kwota niższa, niż pierwotnie zakładano

Przyszłość Leo Messiego nadal nie jest jasna i rozgrzewa wszystkich fanów futbolu. Według angielskich mediów Manchester City wystosował kolejną ofertę kontraktu dla Argentyńczyka, która... jest niższa, niż ich pierwsza oferta!

Kontrakt Leo Messiego z Barceloną kończy się już na początku lipca. Saga transferowa o jego odejściu z FC Barcelony trwa już od prawie roku – Argentyńczyk popadł w konflikt z władzami klubu i był bardzo bliski odejścia z Camp Nou. Zainteresowanych usługami Messiego było wielu, jednak wśród głównych kandydatów do pozyskania argentyńskiego napastnika wymieniało się dwa kluby, Paris Saint Germain oraz Manchester City. Zespół z Anglii nie poddaje się i nadal próbuje ściągnąć gwiazdę Barcelony na Etihaid Stadium. Wystosowali nawet kolejną ofertę, jednak jej kwota może zaskakiwać.

Zobacz również: Okropna kontuzja Corentina Tolisso. Może pauzować nawet pół roku!

Pierwotna oferta Manchesteru City dla Messiego oscylowała w granicach 600 milionów euro za 5 lat gry. Miała również obejmować działania ambasadorskie wokół siostrzanych klubów Manchesteru City. Jak wiemy, Messi nie zdecydował się na podpisanie kontraktu w zeszłym roku. Tym razem oferta włodarzy City zmieniła się i wynosi… „tylko” 430 milionów euro! Dodatkowo, kontrakt piłkarski miałby obowiązywać przez 5 lat, a przez kolejne 3 Messi miałby zajmować się działaniami ambasadorskimi. Według angielskiej prasy „Messi ma za sobą kolejny rok gry, a klimat finansowy zmienił się”.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem