Nowa fryzura Cristiano Ronaldo na kwarantannie. Szok!

Znany z dużego przywiązania do swoich włosów i fryzury Cristiano Ronaldo zaskoczył świat! Podczas kwarantanny postanowił... ogolić się na łyso!

Gwiazdor Juventusu otrzymał pozytywny wynik testu na obecność Sars-CoV-2 podczas zgrupowania reprezentacji Portugalii i skierowany na kwarantannę, w której przebywa do dziś. Portugalczyk stracił przez to kilka meczów, choć od samego początku podkreślał, że czuje się znakomicie. Kontrowersyjną tezę wygłosiła przy okazji jego siostra, pisząc na Instagramie: „Wierzę, że tysiące ludzi od tego momentu przestaną wierzyć w pandemię, testy i środki bezpieczeństwa. To największe oszustwo, jakie widziałam w życiu. Otwórzcie oczy, proszę”. Sam piłkarz opublikował na Instagramie film oraz swoje najnowsze zdjęcie, w którym zaskakuje fryzurą.

Cristiano Ronaldo pokazał, jak ćwiczy na rowerze stacjonarnym oraz zapozował do zdjęcia, na którym niemal nie ma włosów.

https://www.instagram.com/p/CGmmKdbg64_/

Na przestrzeni lat Portugalczyk dał się poznać z wysokiej dbałości o wygląd włosów na głowie. Zdarzyło się nawet, że fryzurę zmienił w przerwie, posiadając dzięki temu dwie fryzury w jednym meczu. Z tą najnowszą już takiej sztuki raczej nie dokona…

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem