Norman „Kaiser” Kaiser podpisze nową umowę z MAD Lions!

Według nieoficjalnych doniesień niebawem Norman „Kaiser” Kaiser może parafować nową umowę. Niemiec najprawdopodobniej zostanie w MAD Lions na kolejne dwa lata.

Ten rok nie mógł układać się lepiej dla Normana „Kaisera” Kaisera i jego MAD Lions. „Lwy” w imponującym stylu strąciły z tronu G2 Esports i dwukrotnie wygrały mistrzostwo LEC oraz zagwarantowały sobie udział w zbliżających się wielkimi krokami mistrzostwach świata. Dodatkowo podczas Mid-season Invitational zaprezentowali się bardzo dobrze, a udział w turnieju zakończyli po porażce z Damwon w półfinale. Nic zatem dziwnego, że organizacja chce utrzymać kluczowych zawodników.

Zobacz również: „Caps” przedłużył kontrakt z G2 do końca 2023 roku!

Według doniesień Dot Esports niemiecki wspierający doszedł do porozumienia z klubem w sprawie nowej umowy. Na jej mocy „Kaiser” zostanie „Lwem” co najmniej do końca 2023 roku. Wcześniej wspomniane źródło informuje, że decyzja została podjęta jeszcze przed wygraniem summer splitu LEC przez MAD Lions. Przygoda 22-latka z zespołem trwa już od dwóch lat i – jak widać – nie zakończy się w najbliższych miesiącach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem