Nordavind wystawia wszystkich zawodników na listę transferową

Kolejna europejska organizacja zdecydowała się na zmiany. Tym razem padło na Nordavind, które wystawiło cały skład dywizji CS:GO na listę transferową.

Zmiany, zmiany, zmiany – tak możemy podsumować ostatnie tygodnie na europejskiej scenie CS:GO. Aktualnie trwa przerwa wakacyjna, więc wiele drużyn decyduje się na roszady kadrowe. Takie ruchy przeprowadziło już Astralis, Complexity, Fnatic czy BIG. Nie były one jednak tak duże, jak w przypadku Nordavind.

Zobacz również: „ALEX” i „mezii” zaprezentowani jako nowi zawodnicy Fnatic

W środę organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy z całym składem. Zawodników nadal obowiązują kontrakty, więc cała piątka została wystawiona na listę transferową. Jesper „tenzki” Plougmann i spółka do Nordavind dołączyli w lutym tego roku, więc barwy norweskiego zespołu reprezentowali zaledwie przez pół roku. W tym czasie jedynym sukcesem było zajęcie drugiej lokaty w Elisa Invitational Spring 2021. Drużyna nie wskoczyła również do światowej czołówki i przez dłuższy czas utrzymywała się zaledwie w TOP 60 rankingu HLTV. Sama organizacja nie zamierza jednak kończyć działań na scenie Counter Strike’a i niebawem zakontraktuje nowy skład.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem