Nordavind negocjuje nawiązanie współpracy z O PLANO

Wygląda na to, że zawodnicy O PLANO niebawem znajdą organizację. Brazylijska piątka rozpoczęła negocjacje z Nordavind, które wystawiło cały swój skład na listę transferową.

Na początku roku bracia Teles – „HEN1” oraz „LUCAS1” – powołali do życia nową drużynę, którą nazwali O PLANO. Brazylijczycy do swojego składu pozyskali między innymi Vito „⁠kNgV-⁠” Giuseppe oraz Viniciusa „⁠vsm⁠” Moreirę. Aktualnie w szeregach O PLANO znajduje się sześciu zawodników oraz trener. Formacja z Ameryki Południowej wystąpiła wspólnie w cs_summit8 oraz DH Open June NA w których wykręcili zadowalające wyniki.

Zobacz również: Izako Boars rezygnuje z udziału w ESL Mistrzostwach Polski

O PLANO nie jest jednak organizacją, a jedynie „mixem”. Solidne występy i marka zawodników przykuły jednak uwagę Nordavind. Norweska organizacja w tym tygodniu pożegnała się z całym składem CS:GO wystawiając go na listę rezerwowych. Serwis HLTV.org dotarł jednak do informacji, które mówią o negocjacjach na linii Nordavind – O PLANO w sprawie nawiązania współpracy. Warto zaznaczyć, że Norwegowie od razu zaznaczyli, że rozstanie z sekcją Counter Strike’a nie oznacza wycofania się z działalności w produkcji Valve. Na więcej szczegółów musimy jednak poczekać.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem