„Nivera” może dołączyć do „ScreaMa” w dywizji VALORANT Teamu Liquid!

Niebawem możemy być świadkami kolejnego transferu z CS:GO do VALORANT. Według ostatnich informacji Nabil „Nivera” Benrlitom jest bliski podpisania kontraktu z Team Liquid.

W ostatnich miesiącach Nabil „Nivera” Benrlitom nie pograł w zbyt wielu oficjalnych spotkaniach. Swój ostatni mecz Belg rozegrał w lutym tego roku podczas IEM Katowice. Nie jest tajemnicą, że Valve nie wspiera zespołów, które chcą korzystać z 6-men-rosteru – a jak wiadomo w Vitality „Nivera” był właśnie zmiennikiem. 20-latek nadal jest związany kontraktem z „Pszczółkami”, jednak niebawem może się to zmienić.

Zobacz również: „Dycha” i „hades” z awansem do kolejnej rundy play-offów EPL

Ostatnie pogłoski mówią o tym, że Benrlitom może obrać inną ścieżkę kariery i rozpocząć zmagania w VALORANT. Co więcej – zainteresowanie jego usługami wykazuje Team Liquid, w którym występuje jego brat, Adil „ScreaM” Benrlitom. Mimo, że obaj od lat są związani z esportem, to nigdy nie mieli szansy na wspólną grę. W ekipie TL młodszy z braci miałby zastąpić Jamesa „Kryptixa” Afflecka, jednak możliwe, że ten pozostanie w organizacji jako zmiennik.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem