Nisha poza składem Secret! [OFICJALNIE]

Michał "Nisha" Jankowski zmienia zespół! Polski zawodnik DOTA 2 poinformował o rozstaniu z dotychczasowym pracodawcą, Teamem Secret.

Michał „Nisha” Jankowski to jeden z najlepszych graczy DOTA 2 na świecie. Nasz rodak od lat utrzymuje się w czołowych organizacjach rywalizujących w produkcji Valve, a dzięki występom w najważniejszych turniejach na świecie (według Liquipedia.net) jego konto wzbogaciło się o dwa miliony dolarów. Podczas swojej kariery reprezentował już barwy takich zespołów jak ALTERNATE aTTaX, Let’s Do It czy Team Singularity, jednak najdłużej związany był z Team Secret.

Zobacz również: Mistrz świata dołączy do Team Liquid?!

W najbliższym czasie 22-latek będzie musiał znaleźć nowego pracodawcę. Wszystko przez fakt, iż po czterech latach „Nisha” rozstał się z wcześniej wspominanym Secret. Razem z zespołem trzykrotnie znajdował się w najlepszej czwórce The International, a na koncie ma również trzy wygrane Majory. Na ten moment nie wiemy jaka przyszłość czeka polskiego zawodnika. Jego następcą w drużynie został Miroslav “BOOM” Bičan.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem