Ninjas in Pyjamas i BIG awansują do jesiennych finałów BLAST!

Zmagania w ramach BLAST Premier Fall Groups zakończyła już grupa B. Awans do finałów uzyskało Ninjas in Pyjamas oraz BIG. Smakiem musiało objeść się G2 Esports.

W połowie września rozpoczęły się rozgrywki w ramach BLAST Premier Fall Series. 12 zespołów zostało podzielonych na 3 grupy i walczą o awans do jesiennych finałów. Za nami już zmagania w grupie A, które zakończyły się w zeszłym tygodniu. W środę zaś poznaliśmy rozstrzygnięcia grupy B.

Zobacz również: Nowa operacja w CS:GO! Jakie zmiany wprowadziło Valve?

O gwarantowane miejsce w BLAST Premier Fall Finals walczyło Ninjas in Pyjamas, BIG, G2 oraz MiBR. Głównymi faworytami do awansu było G2 oraz NiP – obie formacje wygrały swoje pierwsze mecze i były na dobrej drodze do awansu. W bezpośrednim starciu górą była jednak ekipa „device’a”, a „NiKo” i spółka musieli walczyć o życie w spotkaniu z BIG. „Samuraje” nie wykorzystali drugiej szansy na awans, a z pewnego udziału w finałach cieszyli się Niemcy. Pierwsze miejsce w grupie zajęła organizacja ze Szwecji, która w finale pokonała BIG wynikiem 2:1.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem