Niewiarygodna wygrana w LV BET. Obstawił za 100 zł wynik, którego nikt się nie spodziewał

Po ostatnim gwizdku sędziego wydawało się, że takiego obrotu spraw i końcowego rezultatu nie spodziewał się nikt. Okazało się, że nie dość, że taki ktoś się znalazł - to jeszcze postawił na dokładny wynik meczu Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin sto złotych!

Granada pokona Barcelonę? Inter wygra więcej niż jedną bramką w derbowym meczu z Milanem? No i wreszcie: mecz Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin zakończy się wynikiem 4:4? Taki splot wydarzeń przed pierwszym gwizdkiem sędziego w tych meczach wydawał się absolutnie niemożliwy, a już na pewno bardzo ryzykowny – zwłaszcza, że stawką była okrągła „stówka”.

Ten kupon to jednak żywy dowód na to, że warto nie tylko obstawiać mecze przed ich rozpoczęciem, ale również na żywo.

Jeden z graczy LV BET w trakcie trwania spotkania Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin postanowił zaryzykować i po kursie 8.90 obstawił bardzo rzadko spotykany remis, bo aż czterobramkowy. To, że FC Barcelona nie zwycięży z Granadą również nie było prawdopodobne – dlatego kurs na takie zdarzenie wynosił 3.30.

https://twitter.com/LVBETpl/status/1175829109777158144

Zakład kumulowany uzupełnia handicap na Inter w meczu z Milanem. Derby rządzą się swoimi prawami, a Krzysztof Piątek i spółka nie byli skazywani na takie pożarcie, by w ciemno stawiać kilkubramkowe zwycięstwo gości (na papierze) w tym meczu, bo kurs na zwycięstwo Interu większe niż jedna bramka wynosił 4.75.

Ryzyko się opłacało. Sto złotych postawione w tym zakładzie zostało zamienione na 11 tysięcy złotych.

Dobre wakacje dla całej rodziny? Pokaźna kwota dołożona do wymarzonego samochodu? A może pieniądze na kolejne zakłady w LV BET, które z takim „nosem” mogą przynieść kolejne wygrane? Trudno powiedzieć, na co kwotę z wygranego kuponu przeznaczy gracz, ale jedno jest pewne: weekend mógł zaliczyć raczej do tych z kategorii udanych…

 

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem