Nieuznany gol Puchacza w debiucie [WIDEO]

Tymoteusz Puchacz mógł zaliczyć wymarzony debiut w barwach Panathinaikosu Ateny, do którego przed kilkoma dniami trafił w ramach wypożyczenia z Unionu Berlin. Jego gol w końcówce meczu nie został jednak uznany.

Lider tabeli greckiej ekstraklasy grał we wtorek na wyjeździe z Levadiakosem, jedną z najsłabszych ekip w bieżącym sezonie. Jeszcze przed przerwą goście objęli prowadzenie po bramce Benjamina Verbicia, Serba do niedawna wypożyczonego z Dynama Kijów do Legii Warszawa. Tymoteusz Puchacz pojawił się na boisku w końcówce, wszedł w 80. minucie i już w pierwszym kontakcie z piłką miał szansę zachwycić kibiców Panathinaikosu.

Reprezentant Polski popisał się typowym dla siebie podłączeniem do akcji ofensywnej z lewego skrzydła i wpisał się na listę strzelców.

Jego gol nie został jednak uznany po analizie VAR. Sędziowie orzekli, że asystent przy bramce dopuścił się wcześniej faulu na rywalu. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem ateńczyków 1:0, którzy wciąż pozostają bez porażki w sezonie.

Jeśli jeszcze nie masz konta w LV BET – możesz założyć je w kilka minut, odebrać 20 PLN wyjątkowego bonusu na start specjalnie dla czytelników Łączy Nas Pasja i obstawić co tylko chcesz BEZ RYZYKA UTRATY WŁASNYCH ŚRODKÓW! Jak tego dokonać? Kliknij TUTAJ, aby przejść do rejestracji w LV BET i odbierz bonus dla nowych graczy.