Nietypowe świętowanie piłkarzy Bilbao! 

Asier Villalibre grający kolegom na trąbce, rozśpiewany autobus - piłkarze Athletic Bilbao zaserwowali nam piękne sceny po wygranym z Barceloną Superpucharze Hiszpanii. 

Wiele zastanawiano się przed tym finałem, czy Superpuchar Hiszpanii wciąż ma odpowiednią rangę. Format, jaki wymyślono dla czterech zespołów – potencjalnie po to by jak najbardziej zwiększyć szanse na kolejne „El Clasico” Realu i Barcelony – sprawił, że do finału Supercopa weszły dwie drużyny, które w minionym sezonie nie wygrały żadnych trofeów – ani ligi, ani pucharu. Patrząc na radość piłkarzy Athletic Bilbao dostajemy odpowiedź, że dla nich wyeliminowanie Realu i Barcelony, by sięgnąć po tytuł, znaczy jednak wystarczająco dużo. 

Strzelec gola na 2:2 i ofiara faulu, za który z boiska wyleciał Leo Messi, grał kolegom na trąbce. 

Nie rozstał się z nią także w autokarze klubowym… 

Po końcowym gwizdku, w rozmowie z mediami, Asier Villalibre tłumaczył Messiego, który agresywnie zaatakował go, po czym wyleciał z boiska z czerwoną kartką. 

„To wyraz frustracji, że nie jesteś w stanie nic zrobić. W takich chwilach to normalne, może się zdarzyć. Zablokowałem go ciałem, nie mógł się przebić i wpadł w złość. Nie traktowałbym tego jako kontrowersji”. 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem