Niespotykany trick w Ekstraklasie. Co on zrobił?

Warta Poznań przystępowała do derbów Poznania będąc wyżej w ligowej tabeli, a do 80. minuty spotkania prowadziła 1:0. Ostatecznie gospodarze ulegli Lechowi, choć w tym meczu zapamiętamy nie tylko wynik, ale dość osobliwy zwód zawodnika Warty.

W połowie stycznia bieżącego roku Mauana Baku trafił do Warty Poznań z Holstein Kiel, grającego na poziomie 2. Bundesligi. 22-letni Niemiec zadebiutował w Ekstraklasie w wygranym meczu z Piastem Gliwice, w którym rozegrał 39. minut. Z Lechem Poznań młodzieżowy reprezentant Niemiec wyszedł już w pierwszym składzie i dograł do 86. minuty. Gdy schodził z boiska, Warta wciąż remisowała z „Kolejorzem”, choć ostatecznie uległa lokalnemu rywalowi po golu Pedro Tiby w 94. minucie.

W trakcie spotkania Mauana Baku popisał się dość nietypowym zwodem. Wciąż nie wiemy, czy zamierzonym?