Niespodzianka w Ultralidze. PDW pokonuje AGO Rogue bez straty mapy!

Ogromne zaskoczenie na start drugiego tygodnia play-offów Ultraligi. PDW bardzo pewnie wygrało z AGO Rogue wynikiem 3:0 i odesłało "Łotrzyki" do dolnej drabinki.

Od zeszłego tygodnia trwają rozgrywki w ramach play-offów 6. sezonu Ultraligi. O tytuł najlepszej drużyny w Polsce walczyło pięć ekip, a po pierwszych spotkaniach w grze pozostały cztery z nich. Mowa o AGO Rogue, PDW, Team ESCA oraz Illuminar Gaming. We wtorek odbyło się spotkanie pomiędzy akademią Rogue a PDW, które miało wyłonić pierwszego finalistę.

Zobacz również: Akshan niedostępny na tegorocznych mistrzostwach świata

Zarówno „Łotrzyki” jak i PDW miały już zagwarantowane miejsce w European Masters. Walka toczyła się więc wyłącznie o slot w wielkim finale krajowej kompetycji. Zdecydowanym faworytem tego starcia było oczywiście AGO Rogue, które zajęło pierwsze miejsce w fazie zasadniczej. Ekipa Mateusza „Czajka” Czajki podeszła do meczu bez żadnych kompleksów. Pewnie zgarnęli zarówno pierwszą, jak i drugą mapę. Jakub „Sinmivak” Rucki i spółka byli więc o krok od porażki i na trzeciej mapie postawili twardsze warunki. To jednak nie wystarczyło – PDW po zaciętym boju dopięło swego i zakończyło spotkanie wynikiem 3:0.

Podopieczni „Zeturala” ze spokojem czekają więc na rywala w wielkim finale. AGO Rogue zagra ze zwycięzcą meczu Illuminar – Team ESCA, który odbędzie się w środę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem