Niespodzianka w EU Masters, Fnatic Rising eliminuje Misfits Premier!

No to mamy niespodziankę. W półfinale European Masters Fnatic Rising pokonało Misfits Premier wynikiem 3:2 i to właśnie drużyna Pawła "delorda" Szabli zagra o tytuł z Karmine Corp.

We wtorek i środę rozgrywane były mecze półfinałowe letniej edycji European Masters. Najpierw na serwerze zobaczyliśmy Karmine Corp i BIG – z pięciomapowego pojedynku z tarczą wyszła ekipa Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego i to oni byli pewni gry w finale. W drugim meczu „polska kolonia” z Misfits Premier mierzyła się z akademią Fnatic prowadzoną przez Pawła „delorda” Szablę.

Zobacz również: „Cinkrof” zagra w drugim finale EU Masters z rzędu!

Nie można ukrywać, że ogromnym faworytem tego starcia były „Króliczki”. „Goryle” zaskoczyły jednak widzów i swoich przeciwników wygrywając dwie pierwsze mapy. Podopieczni „delorda” byli więc o krok od awansu do wielkiego finału. Do głosu doszła jednak drużyna „Woolite’a”, która doprowadzili do remisu. Wydawało się, że rozpędzonego Misfits nie da się już powstrzymać, jednak „decider” wpadł na konto Fnatic Rising, która teraz cieszy się z awansu do finału.

To koniec przygody „Woolite’a”, „Shlatana”, „Agresivoo” i „Jactrolla” z tegorocznym EU Masters. W wielkim finale zaplanowanym na niedzielę zobaczymy więc starcie Karmine Corp z Fnatic Rising.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem