Niesamowity NiKo i jego G2 znacznie lepsi od Natus Vincere

Cóż to był za pokaz siły G2 Esports! Nikola "NiKo" Kovač wystrzelił z formą i poprowadził swoją ekipę do zwycięstwa nad Na'Vi i są już o krok od awansu do wiosennych finałów BLAST Premier.

Walka o awans do wiosennych finałów BLAST Premier trwa. Dziś w szranki stanęły dwa zespoły, które wygrały dwa swoje pierwsze mecze w grupie C, a mowa oczywiście od Na’Vi oraz G2 Esports. Zwycięzca tego starcia zagwarantować miał sobie awans do finału grupy i być już o krok od zgarnięcia miejsca we wcześniej wspomnianych finałach.

Zobacz również: FaZe Clan wraca na podium rankingu HLTV!

Trzeba przyznać, że to spotkanie miało tylko jednego bohatera i był z nim zdecydowanie Nikola „NiKo” Kovač. Bośniak podczas całego starcia wykręcił rating w wysokości 1.59 i zadawał średnio 107.7 obrażeń (!!!) na rundę. G2 wygrało spotkanie wynikiem 2:0 (16:10 na de_nuke oraz 22:18 na de_inferno), a sam „NiKo” zakończył go z 62 fragami na koncie. „Samuraje” bezpiecznie czekają więc na rezultat meczu Na’Vi – Ninjas in Pyjamas i to właśnie ze zwycięzcą tego starcia zagrają o miejsce w kolejnym etapie rozgrywek.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem