Niesamowity gol w lidze francuskiej. Irvin Cardona jak Kapitan Tsubasa!

Wprost niebywały gol padł w niedzielę w meczu ligi francuskiej pomiędzy Dijon a Brest. Migawki ze spotkania, które normalnie zainteresowałoby tylko najbardziej wytrawnych kibiców, obiegło czołówki portali na całym świecie! Przed Państwem: Irvin Cardona!

Drużyna Stade Brest pokonała na wyjeździe Dijon 2:0 – i zapewne przeszlibyśmy z tą średno istotną informacją do porządku dziennego, gdyby nie sytuacja z piątej minuty doliczonego czasu! Rezerwowy ekipy z Brestu, 23-letni Irvin Cardona zdobył bramkę, którą można oglądać w powtórkach bez końca. Francuz zdobył w zeszłym sezonie Ligue 1 sześć bramek. Prawdopodobnie nie widzieliśmy żadnej i nie jesteśmy w tym odosobnieni, ale śmiało możemy przyjąć, że to gol całej jego kariery.

Irvin Cardona „zaatakował” mocno bite dośrodkowanie, wyskoczył w powietrze niczym w japońskiej kreskówce i oddał czysciutki strzał potężnym wolejem!

Sami nie wiemy, w której powtórce ten gol wygląda najlepiej!

Irvin Cardona vel. kapitan Tsubasa może mówić o pechu, że FIFA odwołała w tym roku plebiscyt „FIFA The Best 2020” i nie wręczy nagrody imienia Ferenca Puskasa dla strzelca najpiękniejszego gola. Podobnie jak w przypadku Roberta Lewandowskiego i Złotej Piłki, proponujemy zastępcze wyróżnienie honorowe!

Ligue 1: Bijatyka podczas meczu PSG! Neymar wyleciał z czerwoną kartką!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem