Nieoficjalnie: Hans Sama dołączy do topowego zespołu z LEC!

Transferowa karuzela na scenie League of Legends powoli nabiera rozpędu. Dziś dowiedzieliśmy się, że Steven "Hans sama" Liv niebawem zostanie zawodnikiem G2 Esports.

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia Worlds 2022, a co za tym idzie – końca sezonu na światowej scenie League of Legends. Wszystkie europejskie zespoły zakończył udział w turnieju na dość wczesnych etapach, więc już mogą skupić się na zmianach w składzie, które mają doprowadzić do znacznie lepszych wyników na arenie międzynarodowej. Do pierwszych roszad przygotowuje się już G2 Esports.

Zobacz również: Spora niespodzianka w Worlds. DRX zagra w wielkim finale!

„Samuraje” ogłosili już, że w przyszłym roku ich barw reprezentować nie będzie Marcin „Jankos” Jankowski oraz Victor „Flakked” Lirola. Według LEC Wooloo wicemistrzowie Europy zdążyli już znaleźć zastępcę Hiszpana, którym ma zostać Steven „Hans sama” Liv. Francuz ostatni rok spędził w LCS reprezentując barwy Team Liquid, jednak gra w Stanach nie do końca przypadła mu do gustu. Po kilkunastu miesiącach zdecydował na powrót do Europy, a wcześniej wspomniane źródło zdradziło, że nawiązanie współpracy z G2 jest kwestią czasu. 23-latek otrzymał oferty z takich ekip jak MAD Lions, SK Gaming, Team BDS czy Karmine Corp, jednak pod uwagę brał tylko Vitality, Fnatic oraz G2. Wybór padł na tych ostatnich.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem