Nieoczekiwany transfer Danny’ego Ingsa stał się faktem

Takiego biegu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Były już napastnik Southampton, Danny Ings, został sprzedany do Aston Villi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że o tych przenosinach nie mówił kompletnie nikt.

W tych czasach transfery piłkarskie rzadko kiedy owiane są tajemnicą. Ogrom plotek, przecieków i innych podobnych informacji zalewają nas zarówno w serwisach branżowych jak i social mediach. Postacie takie jak Fabrizio Romano czy Gianluca Di Marzio tylko podgrzewają atmosferę, a ich wpisy ekscytują setki tysięcy fanów. W przypadku transferu Danny’ego Ingsa było jednak inaczej.

Zobacz również: Oficjalnie: Bailey w Aston Villi. Jamajczyk zastąpi wielką gwiazdę?

Angielski napastnik w ostatnich latach wyrósł na gwiazdę ekipy Southampton. Ings ma za sobą kilka na prawdę udanych sezonów, co poskutkowało zainteresowaniem kilku innych ekip z Premier League. Chętny na ściągnięcie Anglika był między innymi Tottenham, jednak teraz wiemy, że ten transfer niedojdzie do skutku. 29-latek przeniósł się bowiem do Aston Villi. O ewentualnym zasileniu szeregów „The Villains” nie informowały żadne angielskie i światowe media. Żadnych przecieków, żadnych spekulacji – tylko i wyłącznie oficjalne potwierdzenie transferu, którego zespół z Birmingham dokonał wczoraj. Za sprowadzenie snajpera Aston Villa miała zapłacić około 25 milionów funtów, a sam zawodnik związał się 3-letnim kontraktem. Ings jest czwartym zawodnikiem, który „The Villains” ściągnęli w tym oknie transferowym.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem